Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Sádrokartón, elektřina a drobné práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám větší množství menších prací v novostavbě bytu. V současné chvíli jde o zhotovení sádrokartonových příček v kuchyni (horní výkryt nad kuchyňskou linkou) a ložnici (zakrytí boční stěny vestavné skříně, zahlazení zdi okolo dveří po odstranění futer, sekání elektřiny v kuchyni (zásuvky), obývacím pokoji a dalších pokojích (světla, TV kabely), instalace světel, dodělání menších kusů lišt plovoucí podlahy. Předpokládám, že největší objem práce budou obnášet sádrokartony a elektřina. Vzhledem k tomu, že objem práce je v tuhle chvíli obecný a může tam něco drobného přibýt, budu vybírat dodavatele především podle referencí a hodinové sazby, nicméně předpokláádm, že si s vybraným řemeslníkem odsouhlasím předběžný rozpočet a toho se budeme držet. Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den bylo by lepší se sejit a domluvit se na místě.

Provadím veškeré stavební práce a ostatní práce po domluvě.

Cenově se spíše snažím domluvit dle prací hodinově to není ono. Je vždy lepší se domluvit a práci udělat než někde trávit hodiny aby si člověk vydělal peníze zatím jsem se vždy domluvil na ceně za provedené práce než hodinovkou protože u hodinovky se nechá spousta času jen tak plinout a to není dobře.Dělám ve stavebnictví už dlouho tak vím očem to je.

Děkuji za brzkou odpověd.

S pozdravem Sabo Jozef

Dodavatel (řemeslník)
Sabo (Praha)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Spolupráce s panem Sabo se mi velice těžko hodnotí. I když celková cena byla velice nízká a po této stránce jsem velice spokojen a zároveň je pan Sabo slušný a ochotný člověk, ke kvalitě odvedené práce už mám určité výhrady. Pan Sabo s sebou zpočátku bral i svého syna a nějakého dalšího mladíka, kteří toho moc neudělali a co mohli, to zkazili (ve výsledku poškodili i zbrusu novou kuchyňskou linku za 130 000 Kč). Po několika návštěvách jsme proto řekli, že tyto dva už v bytě nechceme vidět. Pan Sabo odváděl práce mnohem lépe, ale ani tak se nevyhnul nějakým přehmatům (např. dvě křivě umístěná světla, špatně vysekaná elektřina, což se muselo předělávat). Myslím, že pana Sabo mohu doporučit, nicméně je potřeba si dopředu dohodnout, kdy chcete mít práci hotovou a vše hlídat a kontrolovat.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.08.2013 uživatelem tovar

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace