Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Truhlářské práce (úprava kuchyně)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
V nově instalovné kuchyni od XXXLutz bych rád předělal čtyři skříňky o šíři 60 cm s klasickými poličkami (viz. plánek) na šuplíky (s tlumením dorazů). Celá dvířka by měla být jeden šuplík a uvnitř by měl být ještě další šuplík. Předpokládám, že dvířka půjde použít (možná bude potřeba nějak zamaskovat díru po pantu). Prosím o předběžnou kalkulaci a možný termín motnáže. Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den reaguji na vaši poptávku. Velice rád bych se s Vámi domluvil na spolupráci.
Cena se bude pohybovat kolem:
1500kč za velký šuplík
1000kč za malí šuplík
počítám s tím že chcete kuchyňské výsuvy z dotahem GTV,wireli a nebo blum ale blum by byli asi o cca 300 dražší
Budu se těšit na Vaši odpověď.
S pozdravem
Michálek
RM.interiér

----------
Dohodnuta výroba a instalace 4 velkých šuplíků a montáž 4 vnitřních šuplíků z Ikey.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Nemohu říci, že bych byl s prací p. Michálka úplně spokojen. Nejprve mu nevycházel čas se zastavit a podívat se na to, co je potřeba udělat, pak se setkali s mou přítelkyní a nějak se zasekli na ceně, kdy najednou měla být cena vyšší, než byla ta udaná v nabídce. Nakonec jsem panu Michálkovi zavolal a řekl, že cena tedy platí pouze pokud zamontuje své šuplíky a navíc šuplíky z Ikey, které si sami koupíme. To odsouhlasil. V den realizace dorazil opět (stejně njako na první schůzku) s dvacetiminutovým zpožděním a ani se neobtěžoval omluvit. Další překvapení - byly pouze dražší šuplíky, které jsme mu ale řekli, že nechceme. Aby se to neprotahovalo, tak jsme souhlasili. Další debata pak nastala ohledně montování šuplíků z Ikey, kdy pan Michálek prohlásil, že to nedělá. No a nakonec zapomněl nějaké výkryty děr po pantech, které měl později dovést a 14 dní jsem o něm neslyšel. To, že bych měl zavolat a připomenout se, považuji za špatný vtip.

Nicméně nakonec p. Michálek čtyři velké šuplíky namontoval a povedlo se mu i vyřešit problém s tím, že jeden z úchytů byl přesně v místě otvoru po pantu. Sice jsem ho do řešení musel trochu nutit, ale nakonec jsme s odvedeným výsledkem spokojeni. Nicméně příště bych asi realizaci svěřil někomu spolehlivějšímu.

Dohodnutá cena
6 000 Kč
Skutečná cena

6 800 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 31.07.2013 uživatelem tovar
2418_001.pdf    

Komentář dodavatele
Celou dobu jsem jednal z pánem, byli jsme domluvení že se zajdu podívat na kuchyň a domluvit se.
Místo pána tam čekala jeho přítelkyně od pohledu příjemná paní a ta hned když jsem řekl cenu tak odpověděla , že zná řemeslníky a že to jsou všichni vydřiduši!
Tak jsem se obrátil na patě a odešel jsem.
Za dvě hodiny volal pán že s cenou souhlasí, ale že chce namontovat ještě další čtyři šuplíky zakoupené v ikei nějak pochopil z rozhovoru že s tím souhlasím nevím jak na to přišel?!
Při montáži nebyl žádný problém z pánem jsme si to vyříkali.
Problém nastal až přišla přítelkyně. Nelíbilo se ji že mi pomáhá pán se šuplíky co si zakoupili v ikei, já mám zásadu že nepoužívám nic zakoupené v tom to obchodě .
Nastal problém že uchycení celých dvířek drželo na čtyřech šroubech a jeden vycházel do díry od pantu tak nezbývalo nic než zvednout šuplík o 8 cm místo prostoru cca 70cm bude 62cm, ale bude to držet na všech šroubech jenže nechtěli přijít o 8cm tak se muselo komplikovaně vyřezávat latěky a vlepovat do otvoru po pantech nakonec si myslím že to nemělo žádní smysl protože vše drželo jenom na třech šroubech čtvrtý stejně nedržel, ale zase nepřišli o prostor v šuplíku 8cm.
Vysvětlení k dražší variaci blum výsuvů, hodně spěchali na výrobu,že odjíždějí za dva dny.Já jsem dokázal sehnat jenom dražší variantu šuplíku od blumu, ale v tom viděla přítelkyně zase velký problém.
Bohužel za tu krátkou dobu jsem nedokázal sehnat levnější variantu.
K dodání krytu po dírách od pantu, dají se zakoupit v jakémkoliv obchodě z kováním pro truhláře nevidím důvod abych sháněl něco co jsem nevyráběl a bylo zakoupeno v obchodně.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace