Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce jádra v paneláku

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, prosím rozepište postup prací, časový harmonogram a orientačně cenu. Potřebuji vybourat umakart. jádro (a odvézt odpad), postavit nové zděné jádro a zařídit koupelnu a WC. Dispozice zůstane zachovaná. Budu vybírat střední třídu zařizovacích předmětů a dlažby (žádný luxus, ale ani žádné zmetky). V koupelně bude sprchový kout na celou šířku (jen zástěna a vanička), umyvadlo a místo na pračku. WC budu vybírat nejlevnější - tzn. kombi, stojací. Na stěny chci obklady, na zem dlažbu. Zároveň bude nutné počítat s rozvody pro kuchyň (dřez, myčku, sporák, zásuvky, světla...). Termín: do konce července musí být hotovo. Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den,
Mám zájem o Vaši zakázku. Pro upřesnění zakázky bych si s Vámi
rád dojednal schůzku.
Ve stručnosti, naše cena bytového jádra je 85 000,-
Obsahuje: Vybourání stávajícího jádra a likvidaci.
Vyzdění nového jádra, YTONG. Včetně materiálu
Nové rozvody vody a odpadů, pro koupelnu a kuchyň. Včetně materiálu
Nová elektrorozvody, včetně nového rozvaděče a jističů.
pro koupelnu a kuchyň Včetně materiálu.
SDK podhled. Včetně materiálu
Obkladové práce na WC, koupelna
Kompletace sanity

Vybavení dle přání zákazníka
3D návrh, zdarma
Kompletní realizace trvá 5 až 7 dní.

S pozdravem Antonín Kofroň

Dodavatel (řemeslník)
Antonín Kofroň (Čelákovice)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

S realizací jsem celkově spokojená. Pan Kofroň je ochotný, dobře se s ním komunikuje a je schopný zařídit cokoli kolem rekonstrukce bytu. Termín rekonstrukcedodržen byl a následně jsme se dohodli na dalších pracích navíc. Jestli byla dodržena cena se nedá úplně hodnotit, protože nakonec firma dělala mnohem víc práce, než jsem původně objednala (podlahy v celém bytě, instalace kuchyňské linky, perlinka a štukování jedné mísntosti... ). Základní cena za rekonstrukci koupelny a WC dodržena byla. Koupelna i WC jsou udělané pečlivě a čistě. Celkově hodnotím rekonstrukci pozitivně; jediný zádrhel byl s instalací elektřiny, kterou bylo potřeba opravit. Doporučuji dát si na elektřinu pozor a prověřit, kdo ji bude dělat... Taky bylo bylo dobré věnovat více péče pokládání plovoucí podlahy, našla jsem několik odštíplých růžků, ale já jsem puntičkář :-) Očekávání předčila hlavně rychlost, s jakou bylo vybourané staré jádro a postavené nové, to trvalo ani ne týden. Jako velké plus hodnotím to, že pan Kofroň se mnou jel vybrat obklady a zařizovací předměty a svým autem je dovezl do bytu. Skvělé je to, že pokud potřebujete navíc ještě sestavit kuchyni a nainstalovat myčku a dřez, ještě k tomu zapojit světla a digestoř, tak nemusíte obvolávat a shánět nikoho dalšího... Pán je ochotný poradit a probrat různé varianty. Když jsem chtěla něco dodělat (dotáhnout šrouby, zatmelit spáry), během týdne bylo opraveno.

Cena, kterou uvádím, zahrnuje vybourání jádra, odvoz odpadu, postavení jádra, pořízení obkladů, sprchového koutu, WC, dalších zařizovaích předmětů, stržení staré podlahy a její likvidace, položení nové podlahy (plovoucí a dlažba), perlinka v jedné z místností; koupení, dovezení a sestavení kuchyňské linky, instalace spotřebičů, instalace osvětlení, závěrečný úklid.

Dohodnutá cena
100 000 Kč
Skutečná cena

230 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.09.2013 uživatelem Uživatel_55784

pudorys
P1210622
P1210629
P1210631
P1210614
P1210610
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace