Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Instalace vody, plynu a plynového topení

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
V domě v Jaroměřicích nad Rokytnou kompletní rekonstrukce vody a plynového ústředního topení. Rekonstrukce odpadů dle stavu (neumím posoudit).
Jde o dva byty (3+1 a 2+1), 1 koupelna s WC a 1 koupelna a samostatné WC, 2 kuchyně.
Byty budou k pronájmu, proto použité materiály standardní.
Zahájení rekonstrukce během 3 týdnů.
=== Nabídka
Dobrý den,

požádal bych Vás o osobní schůzku a na místě by jsme podle požadavku spočítali cenu.
Realizace je možná do týdne.

S pozdravem a přáním hezkého dne Vladimír Zoufalý.

Dodavatel (řemeslník)
Zoufalý Vladimír (Pohořelice) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Rekonstruoval jsem dům 120 km od bydliště. Všechny instalace z třicátých let, navíc bez plánů...
Obrátil jsem se nejprve na 3 firmy v blízkém okolí. Jeden řemeslník nestihl domluvenou schůzku, další dva přijeli. Jeden vše změřil a slíbil, že se do 14 dnů ozve (je to déle než půl roku a zatím nevolal), podobně to dopadlo s "machrem" který jen vzal plány a vše lehce prohlédl. Přes NEJŘEMESLNÍKY jsem vytypoval pana Zoufalého. Měl spoustu kladných referencí a já se k nim musím přidat také.
Přijel v dohodnutém termínu, vše proměřil a důkladně prohlédl, během jednoho týdne jsem měl kompletní nabídku. Nechal jsem si ji posoudit známým, který dělá v této branži v našem okrese. Vyjádřil se, že je to slušné. Podepsali jsme smlouvu a v den slíbeného dokončení práce jsem večer dojel na místo. Řemeslníci si právě balili nářadí a pan Zoufalý mi vše ukázal.
Zoufalý je opravdu jen jménem. Je to "pan řemeslník" který u práce myslí a kromě několika drobností vše vyřeší (dobře) sám.
Po zednickém zapravení, dodělání obkladů... mělo dojít ke kompletaci (baterie, umyvadla, namontování kotlů a radiátorů, spuštění celého díla). Ve smlouvě jsem měl úhradu zbytku ceny po odevzdání hrubé práce - před kompletací. Byl jsem z toho trochu nesvůj, protože si vždy nechávám poslední platbu po kompletním dodělání. Pan Zoufalý však téměř okamžitě po nahlášení ukončení zednických prací během 2 dnů vše udělal. Pak ještě zařídil plynové revize a vše potřebné a opakovaně vše přijel zkontrolovat ! To se dnes nevidí !
Zatím se nevyskytly žádné závady. Cena i termíny byly přesně dodrženy. Do budoucna se v případě potřeby obrátím opět na pana Zoufalého. Snad bude mít díky dobrým referencím pro mne čas.
MUDr. Petr Třeštík, Svitavy

Dohodnutá cena
Skutečná cena

290 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.12.2013 uživatelem ptrestik

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace