Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Nová elektroinstalace v panelovém bytě 3+1

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptávám nové rozvody elektroinstalace v panelovém bytě 3+1, 75 m2. Jedná se o nové jističe, silno a slaboproud, drážkování (strop, stěny, podlaha) a kompletní rozvedení elektro.

V příloze naleznete schema umístění koncových prvků.

Budu potřebovat také rozvody vody, kanalizace (WC na Geberitu) a plynu v nově vyzděném jádru.

Žádám o samostatnou kalkulaci materiálu, drážkování a vedení elektroinstalací.

Děkuji. Pavel Český

=== Nabídka
Dobrý den,

rád bych reagoval na Vaši poptávku . S prováděním rekonstrukcí elektro v panelácích mám rozsáhlé zkušenosti a nejsou žádným výrazným problémem.

V příloze Vám zasílám orientační kalkulaci dle Vašeho plánku, Ze svých zkušeností však vím, že je rozhodně vhodná osobní návštěva kde si ujasníme Vaše potřeby a rozmístění jednotlivých přístrojů a tras vedení.

V případě Vašeho zájmu Vás samozřejmě rád bezplatně navštívím.

S přáním krásného dne Mudra Jiří

Dodavatel (řemeslník)
JMEsystems - Jiří Mudra (Říčany u Prahy, okr. Praha-východ)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Mudra po dobu realizace zakázky zpočátku choval seriozně a snažil se s námi přemýšlet nad elektroinstalací a poradit, kde mu něco přišlo nelogické nebo kde jsme si nevěděli rady. Přestože jsme od něj dílo v určité části dokončenosti převzali bez námitek, ochotně přijel o pár týdnů později, kdy jsme si uvědomili, že je celá jím zapojená kuchyně napojena jen na jeden jistič a věc bez námitek napravil. Některé drážky byly příliš mělké a při sádrování a štukování to pak dělalo problém. Například na záchodě jsme museli drážku nakonec prohlubovat. Po doplacení konečné částky jsme zjistili, že máme na jednom místě zapojenou špatnou zásuvku (nedržela na svém místě). Pan Mudra slíbil, že zásuvku vymění spolu s dovezením revizní zprávy (ve smlouvě jsme měli zapsáno, že bude revizní zpráva dodána po zaplacení celé částky – na tuto formulaci pozor!). Pan Mudra s námi ještě nějaký čas komunikoval stylem „zapomněl jsem na domluvený termín… přijedu příští týden…“. Několikrát jsme na něj marně čekali. Postupem času nám přestal brát telefony a nereaguje ani na oficiální písemnou upomínku. V tuto chvíli stále revizní zprávu nemáme a přepojenou zásuvku také ne (realizace byla dokončena začátkem listopadu 2013!). Jako třešničku na dortu jsme zjistili, že zatímco pan Mudra inkasoval za větráky do koupelny a na záchod 2000 Kč, namontoval nám nekvalitní zařízení bez zpětných klapek v celkové hodnotě cca 300 Kč - ve smlouvě přitom máme specifikovaný přesný tip větráků.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.11.2013 uživatelem Uživatel_54856
el_schema.pdf    

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace