Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Položení dlažby

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
mohu poprosit o cenovou nabídku na pokládku dlažby do chodby. Jedná se celkově o 14m2. Problém je v tom, že aktuálně je tam je lino, pod ním parkety a pod nima prkna. Takže bude třeba vyndat ty parkety a prkna a vybetonovat to, pak teprve dlažba.
V ceně není třeba počítat dlažbu samotnou, tu máme již koupenou. Bude se dělat soklík z té dlažby kvůli vytírání.
Předem děkuji,
Bartáková

=== Nabídka
Dobrý den,
nabízíme Vám poptávané práce.
Za stržení starého materiálu 1500 kč
Betonáž podlahy s materiálem do 5 cm 200kč/m2,každý cm navíc 15 kč/m2
Pokládka dlažby včetně spárování a lepidla 250 kč/m2
Zhotovení soklíku z dlažby 50 kč/bm
V případě zájmu nás kontaktujte, děkuji , s pozdravem
Marek Baláž

Dodavatel (řemeslník)
Fa-Marpa (Kladno)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dejte si pozor na práci této firmy. Nevím jak jiné věci, ale položení dlažby určitě nezvládají. Nikdy jsem neviděla nic tak hrozného, po pobavení mohu poslat fotky. Beton pod dlažbou byl udělaný křivě tudíž i dlažba. Spáry mezi dlaždicema jednou 1mm jinde 5mm, sokle - tak prasáckou práci jsem ještě neviděla. Nepoužili flexibilní lepidlo a místo spárovačky dali lepidlo.
Výsledek byl, že když jsem se po ní mohla projít poprvé, tak mi se mi hned hejbla jedna dlaždice pod nohou (nebylo dobře rozetřené lepidlo, na části dlaždice chybělo), po 2 dvou týden bylo vypadáno celkem 5 dlaždic, jelikož se opakovalo to, že nebylo dobře rozetřené lepidlo, muselo se celé nechat předělat.
Nejlepší na to bylo, že cena byla o 30% vyšší ve výsledku, bohužel jsem udělala tu chybu, že jsem zaplatila část předem a část v průběhu. Holt chybama se člověk učí.
Opravit to chtěli tím způsobem, že přilepí jen ty dlaždice co odpadly a ještě mi dali termín až za 2 měsíce. Raději jsem nechala předělat jinou firmou.

Dohodnutá cena
8 500 Kč
Skutečná cena

11 000 Kč

Související témata:
hlasy
+6
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.08.2013 uživatelem danieladb

IMG_0299
IMG_0300
IMG_0416
Komentář dodavatele
Vážená paní,
to , co tu píšete, ukazujete fotky , , apod. je pravda.Máte ve všem pravdu .Jen jste zapoměla říct jednu VELMI DŮLEŽITOU VĚC, a to je ta věta, kterou jste nám řekla při našem odchodu a převzetí zakázky ( mimochodem, jak jste tohle mohla tedy převzít,kdyby to takhle vypadalo předtím ????? ) , že JSTE TO ŠPATNĚ ZORGANIZOVALA ! ! ! ! A ještě jste dodala, že se nám omlouváte..........Říkali jsme Vám asi 3krát, že po tom nikdo, opakuji nikdo nesmí chodit , a měla jste tam asi 3 firmy najednou.Tu nějaká zednická firma ,která Vám dělala koupelnu( nevím,proč už Vám rovnou tedy neudělali chodbu,ale to je asi Vaše věc) , najednou malíři přišli škrábat zdi, apdobně....Samozřejmě se to rošlape a rozjezdí, na to prostě není co říct.SAMA JSTE TO UZNALA PŘI PŘEVZETÍ ZAKÁZKY.Nejlepší je , že tento portál je nastaven tak , že bude stát vždy , ba už jen z principu , na straně poptávajícího......což je někdy smutné,jelikož ne vždy má poptávajíci pravdu. Nebudu se tu s nikým hádat a s nikým nic řešit,paní si převzala zakázku v pořádku, s úsměvem na rtech , tak nevím,co se tu po měsíci,nebo dvou řeší. Já nejlépe vím, že vše bylo ok, a to že tady bude x názorů , že je to hrozné- tak k tomu jen jednu věc...Nikdo z Vás , těch firem,co přidávate sem ty komentáře,tam nebyl ,neviděl podlahu při předávání, neviděl situaci v bytě,tak prosím trochu objektivity .Děkuji , nashle.M.B.
Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: Co lze očekávat za 250,-/m2 pokládky dlažby vč. lepidla? To bude určitě ten nejlepší........
Co si to dovolujete! Jestli jste nečetl, tak si cenu navýšili. Ale co je Vám do ceny, za jakou to nabídli!! Jen tak mimochodem opravili mi to 200,- za meter a perfektní práce!
Jen tak mimochodem. Pokud diskuze je tu jak doslova uvádějí autoři stránek " hlasy autorovi za užitečnou informaci" . Tak to Vám moje informace užitečná asi nepřijde, že? No já bych ocenila, kdybych toto věděla před konečným výběrem firmy, pak bych je určitě nevybírala!
Ještě bych chtěla dodat jednu zajímavou informaci pro ty co hledají firmu. Možná jste si také jako já nevšimli, že hodnocení se sem mohou vkládat i bez předchozí poptávky = známý mohou vložit kladné hodnocení. U hodnocení, které jsou vložené na základě poptávky je značka P v modrém rámečku, myslím že tyto hodnocení jsou pak důvěryhodná.
To taky naznačuje něco k této firmě, že předcházející dvě hodnocení jsou od uživatelů, kteří vložili jen refenci k této firmě. Dívím se, že to tento server dovoluje!
Dobrý den,
máte pravdu, že se mohou vkládat reference i mimo poptávky z nejřemeslníků, ne vždy jsou tyto reference podvod. My také máme hodně referencí vložených našimi spokojenými zákazníky bez označení "P", protože kdybychom byli závislí pouze na zakázkách z poptávek nej řemeslníéci tak bychom se neuživili. Poptávek dostáváme mnoho, ale děláme jen rozpočtáře a za to nám klienti neplatí, protože klienti požadují vše zdarma, proto si také vybíráme na kterou poptávku reagovat ne každou zaslanou můžeme dělat, ne proto, že bychom ji nezvládali, ale nemáme volné kapacity, jelikož SoD máme podepsané i několik měsíců předem. A jen tak mimochodem, server si vložené poptávky dost často prověřuje. Jinak také souhlasím, že je mnoho rádobyřemeslníků, kteří dokáží udělat prasácké práce a ještě mají drzost chtít za to zaplatit, že kazí pověst řemeslu je absolutně netrápí. To známe i my zaměstnavatelé, přihlásí se borec, machr co obešel svět, všechno zná všechno umí, za týden postaví panelák, ale skutek utek, možná i já vložím fota a referenci na některé bývalé zaměstnance, kteří šli dělat sami na sebe tedy na žl. Takovým je potřeba se obloukem se vyhnout.
Myslím si, že pan Vašina si dovolil pouze napsat svůj názor. Pokud by měla být tato reference užitečná, měla byste tedy přiložit i fotky. Osobně bych počkal i na vyjádření druhé strany.
S posledním příspěvkem souhlasím.
Ano fotky, přikládám. Bohužel jsem nefotila pak jak vyskákali ty dlaždičky jen následující den, když jsem se na to mohla jít poprvé detailně podívat. Jo jako perličku přikládám foto soklu, focené o něco později, těsně než se to šlo to opravovalo, jsem ti tuhle perličku ještě vyfotila.
Dobrý den,

o kvalitní práci se opravdu nejedná... A cena 250Kč/m není nijak nízká. Řekl bych, že je průměrná (bráno na zkušenost z Prahy a okolí). Opravdu dobré firmy si říkají za komplet vč. materiálu cca 300Kč/m.

Jinak máte pravdu, že jsou hodně důvěryhodná hodnocení s P v rámečku, neboť to je prokazatelně od zákazníků. Ačkoliv i my žádáme reference od zákazníků mimo server, vždy přidáváme fotografie. Bohužel na slušných řemeslnících pak mohou parazitovat i jiní, kteří systém obejdou :(

Ten sokl a to "oprasení" okolo je na cenu Patlala roku!

Doufám, že to pomůže ostatním a na dlažbu si najmou profíky...
Dle fotek - kalamita!!! Je mi líto, že zákaznice narazila na takového fušera a je dobře se sem dala tuto referenci. Souhlasím s panem Vašinou - za 250 m2 - to nemuže být o kvalitě ani řeči. Za takovou cenu se to nedá udělat kvalitně, zákazníci by měli lépe vybírat dodavatele, ne jen podle ceny, pak to nemůže dopadnout jinak než podle fotek zde uveřejněných
Každá mince má dvě strany a tím bych chtěl říct, že jsem viděl dost předražených zakázek stejně zmrvených jako ty levné. Takže dražší nemusí být vždy lepší. Bohužel...
Vážený pane Baláž. Jak jste instruoval, tak po dlažbě nikdo 3 dny nechodil, to asi tak vše k tomu, že tam probíhaly další práce. Řeším to po dvou měsících, protože první jsem čekala, kdy to přijde opravit, další jsme se dohadovali, že vrátíte část ceny což jste i slibil, ale neučinil, takový charakter jste.
Opravdu nemám čas na nějaké dohady, které nikam nepovedou s Vámi jsem se to již snažila řešit dost dlouho.
Myslím, že fotky mluví za vše, byly pořizované ještě před tím, než tam začali pracovat ostatní (krom toho detailu soklu.
S bohem.
S prací firmy Fa-MarPa mám stejnou zkušenost.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace