Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Upravy v byte

Popis zadání

S p. Turinskym jsem se dohodla na upravach v byte po stehovani.

Dodavatel (řemeslník)
Infinita (Praha) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

I kdyz jsme si domluvili termin 14 dni predem a p. Turinsky mi termin jasne potvrdil - proste nedorazil ! Kdyz jsem mu volala, sice se omluvil, ale jeho argumentem bylo - ja sem toho mel dneska hodne...........no, dneska uz s tim nic neudelame.
VYSOCE NEPROFESIONALNI JEDNANI!!!!!!!!!! NEDOPORUCUJI !!!!!!!!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.05.2013 uživatelem Uživatel_53661

Komentář dodavatele
Asi by bylo dobré doplnit, že šlo o první návštěvu a prohlídku bytu před vytvořením přesnější nabídky. Co dodat... jiný termín nebyl umožněn a já mohu být rád, že takové klienty ztratíme ještě před započetím prací.. Nedovedu si představit jak by reagoval tento klient na jakýkoliv sebemenší problém při započetí úkolu. Bohužel jsou lidé, kteří neví kde jim hlava stojí díky práci a občas opomenou i důležité a na druhou stranu jsou lidé, kteří nemají nic jiného na práci než špinit ostatní i když je vlastně ani neznají a nedokážou posoudit jejich kvality. Omluva proběhla telefonicky jak zde klient píše. Hezký den všem Turinský
Diskuze
Vážený, přestaňte tu hlásat o tom, kdo má či nemá hodně práce. Kvůli vám jsem musela z práce dříve odejít ( což v 16.30 opravdu běžně nedělám) a svou práci dodělat večer. A k tomu hledat nového řemeslníka. Vaše nezodpovědnost mně stála jenom čas - naštěstí. Termín jsem vám úmyslně sdělila 14 dní předem, vy ho potvrdil. Chápu, že jsme omylní a ano, omluvil jste se. Ale po vaší odpovědi : já toho měl dneska hodně, no, teď už s tím nic neuděláme...............mně definitivně přešla chuť vám dávat druhou šanci. A negativní komentář sem jsem napsala, protože : člověk jako vy ROZHODNĚ nepatří na špici v hodnocení, protože najít dnes dobrého a spolehlivého řemeslníka je skoro nadlidský výkon. A pokud už najdu web, který je všechny sdružuje, jsem za něj nesmírně vděčná, stejně tak za všechny reference, protože ty jsou, pro nás klienty vodítkem. To co dáváme, se nám vrací, pane Turinský, vždy.
Vážená horkokrevná zákaznice, jako řemeslník se vás táži - jak můžete hodnotit položky "kvalita výsledku" a "cena poměr výkon" když pro vás řemeslník nic neudělal. To potvrzuje jen vaši hysterii a od takových ruce pryč !!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace