Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Štukování jedné místnosti

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Štuk v jednom pokoji ve standardním panelovém bytě - stěny + strop. Místnost má 20m2, výška stropu od podlahy jsou necelé 3m. Na stropě byly nalepeny polyesterenové kazety, po jejichž sundání zůstalo lepidlo. Na stěnách byly tapety, nalepeny přímo na panelu, sem tam také zbytky lepidla které nemáme jak odstranit zůstaly.


Dodavatel (řemeslník)
Bartoň David (Praha)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Nutno podotknout, že jsme si pana Bartoně původně nevybrali. Dali jsme na uvedené reference, které pan Bartoň zatím nemá a byli jsme velmi zklamáni. Ať už vezmeme v potaz 2x odřeknutí termínu večer před samotnou realizací, v případě pana Čureji, tak slib dodržení realizace a následné nezvedání telefonů v případě pana Thiela.
Jednání těchto pánů s krásnými referencemi o jejich profesionalitě nám způsobilo měsíční průtah realizace a tím i značné problémy. Působí to dojmem, že míra projevené profesionality se rovná velikosti zadané zakázky.
Oproti tomu pan Bartoň termín realizace bez problémů dodržel, když slíbil, přijel a pokud se zdržel po cestě, předem zavolal. Realizace proběhla uspokojivě, sice se protáhla, ale to bylo způsobeno rekordními vedry, které pan Bartoň při práci zrovna schytal. Velice si vážíme toho, že tu přes tato vedra byl a celý den pracoval.
Vzniklo jedno nedorozumění, kdy v průběhu prací pan Bartoň řekl, že aby celá realizace vypadala dobře, bylo by nutné udělat štuku 2 vrstvy, čímž vzniknou náklady navíc. Věříme však, že to neudělal tímto způsobem schválně a nezbývá než pro příštího zákazníka mu doporučit jednání pokud možno narovinu, ať už to bude pro klienta jakkoliv nepříjemné, před zahájením prací.
Na výsledné ceně jsme se však domluvili celkem bez problémů, a i když máme dojem, že stěny a strop by mohly vypadat trochu celistvěji (koneckonců však nejsme odborníci, netroufáme si posuzovat zda máme v tomto ohledu pravdu), s výsledkem jsme spokojeni.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

7 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.07.2013 uživatelem Uživatel_16542

Komentář dodavatele
Děkuji za Váš komentář. Jsem si vědom zmíněných drobností. Přestože nemám ve zvyku se na něco vymlouvat, musím zmínit extémě vysoké teploty a pokoj situovaný na jih. Onu necelistvost jistě sjednotí malba, v opačném případě funguje má záruka. Závěrem děkuji za příjemnou spolupráci.
David Bartoň
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace