Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Předělání světel a jejich ovládání pomocí vypínačů v panelákové kuchyni

Popis zadání

U mého otce bylo potřeba doma v panelákové kuchyni v Olomouci předělat světla ještě z doby přelomu socializmu a jejich ovládání pomocí vypínačů - nejlépe z více míst najednou, protože z kuchyně ústí několik dveří do různých místností - dosud bylo nutností vypínat např. ústřední světlo jen zvenku z chodby, a poté absolvovat cestu tmou v kuchyni do obývacího pokoje. Cílem bylo navrhnout nejlepší řešení problému a vše uskutečnit co nejrychleji, ale přitom bez nutnosti nějak příliš sekat do zdí apod. S nabídkou na předběžnou objednávku této zakázky jsem oslovila - po ústní referenci a doporučení mého známého, kterému dotyčný předělával elektrické rozvody v horním patře domu a s jehož prací byl můj známý opravdu spokojen - pana Ladislava Štolfu z Ivanovic na Hané. Kontaktovala jsem ho na základě telefonního čísla, které mi na něj poskytl můj známý. I když jsem se ihned nedovolala, protože, jak mi bylo později vysvětleno, dotyčný zrovna držel v ruce vrtačku na stavbě při plnění jiné zakázky, takže hovor nemohl ihned přijmout, ozval se mi cca za čtvrthodinu zpět na mé číslo s dotazem, čeho se týkal můj zmeškaný hovor. Musím říct, že jsem byla potěšena jeho zájmem, a také tím, že jsem ho sama nemusela telefonicky urgovat, což by mě asi poněkud odradilo. A možná bych začala hledat někoho jiného, kdo by u nás výše uvedené elektrikářské práce udělal. Ale takhle to už předem bylo malé plus pro rozhodnutí o konečném zadání zákazky opravdu této firmě.

Dodavatel (řemeslník)
Ladislav Štolfa (Ivanovice na Hané)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Firma Ladislav Štolfa práci provedla na jedničku, velmi levně a kvalitně. Pan Štolfa, i když má sidlo firmy na Vyškovsku, je v Olomouci pravidelně kvůli nějaké zakázce skoro každý den (takže nebyl problém ani s tím, že jeho firma nesídlí přímo v Olomouci) a mohl nás tedy u mého otce doma navštívit kvůli předběžnému seznámení se se zakázkou hned další den po telefonickém hovoru, kterým jsem ho oslovila. Stejně tak jednoduché by to prý bylo, i kdybychom bydleli v Brně. Pan Štolfa si po domluvě přijel jedno odpoledne zakázku prohlédnout, hned na místě namaloval hrubý projekt řešení rozvodů a nových i stávajích světel v kuchyni a nastínil předběžný odhad nákladů na zakázku včetně ceny za práci. Další den pak poslal emailem (jak bylo dohodnuto) přesnou kalkulaci (včetně potřebného elektromateriálu atd.) a projekt ke schválení. A po obdržení souhlasu s výše uvedeným se domluvil na uskutečnění prací hned následující den. Práci provedl velmi rychle během několika krátkých hodin, opravdu ani moc nenašpinil (např. při vrtání, kterého bylo podle slibu minimálně, pomocí vysavače jeho pomocník odsával vznikající prach apod.) a výsledkem práce je ovládání centrálních světel ode všech dveří, které do místnosti vedou, a nainstalování nových zářivkových světel pod i do linky. Dodal veškerý elektromateriál včetně vypínačů, které jsme si vybrali první den z přinesených katalogů. Světla, které jsme měli nakoupené předem, sám doplnil ještě o návrh dalšího vhodného světla pod linku, které vykrylo hluché místo u sporáku, což dnes musím, kdykoliv zde na návštěvě něco vařím, jen s povděkem kvitovat. Vzhledem k tomu, že jsem si vyhledala ceny vypínačů a dodaného světla na internetu, musím říct, že je dodal za vynikající cenu. Pro vedení nové kabeláže maximálně využil krytí v lištách za linkou, či za jednotlivými kusy nábytku v kuchyni (samozřejmě tam, kde to šlo), aby byla co nejméně vidět atd. Ani cena samotné práce nebyla nijak vysoká. Prostě jsem s jeho prací absolutně spokojená a mohu ho všem vřele doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 04.03.2011 uživatelem Olomouc9

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace