Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra, kuchyně, předsíně, obývacího pokoje v panelovém domě (3+1)

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

- demontáž umakartového jádra a kuchyňské linky
- odstranění ocelových zárubní
- odstranění štukových omítek (začištění na panel) kuchyně, předsíně a obývacího pokoje
- odpojení od rozvodů instalací (voda, elektro, plyn, vzduchotechnika)
- výstavba bytového jádra z tvárnic YTONG
- přestěrkování stěn a finální úprava štukovou omítkou bytového jádra, kuchyně, předsíně a obývacího pokoje
- kompletní realizace rozvodu vodoinstalace a odpadů bytového jádra a kuchyně
- realizace rozvodu plynoinstalace, realizace rozvodu vzduchotechniky
- rozvod elektroinstalace světelného a zásuvkového okruhu bytového jádra, kuchyně, předsíně a obývacího pokoje
- pokládka obkladů a dlažeb bytového jádra dle kladečského plánu (RAKO série VANITY)
- instalace SDK podhledů bytového jádra
- kompletace zařizovacích předmětů bytového jádra
- zajištění dodavatele kuchyňské linky na míru
- zajištění dodavatele obložkových zárubní a dveří
- vystavení revizní zprávy plynoinstalace, vydání tlakových zkoušek a protokolu o průchodnosti odpadového potrubí a výchozí revizní zpráva elektroinstalace

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S výsledkem rekonstrukce jsme velice spokojeni. Před samotnou realizací jsme se sešli a řekli si naše požadavky. Byli jsme narovinu konfrontováni se skutečností co lze realizovat, co ne a navíc nám bylo porazeno, jak věci udělat lépe.

Pan Laukó je velmi zkušený řemeslník s bohatými zkušenostmi a rád Vám poradí. Vše řekne narovinu a hned víte, jak se věci mají. Velmi kvituji jeho čestnost a odhodlání dělat práci tak, jako by si ji dělal pro sebe sama!

Vše co jsme si s p. Laukem domluvili platilo. Asi jako u všech realizací jsme i my nebyli vyjímkou a přicházeli s drobnými změnami. Po vzájemné konzultaci jsme se bezproblému dohodli a vše se zapracovalo. Nebyla jediná námitka (z obou stran), či ohánění se smlouvou.

Termín rekonstrukce byl dodržen i navyšováním požadavků. Vše bylo uděláno dle platných norem (elektro, voda, plyn). Řemeslnící pracující s p. Laukem jsou též velice spolehlivý a kvalitní! Dostali jsme doporučení na kuchyňské studio i na pána realizující dveře a zárubně. Vše proběhlo bez problému a v úžasné kvalitě za přijatelnou cenu.

Jelikož nepatříme k milionářům, byla u nás cena velmi důležitý faktor. Srovnávali jsme mezi asi 8 firmami. Předběžný rozpočet rekonstrukce nebyl od p. Lauka nejlevnější, avšak ani nejdražší. Na začátku chybí představa, co vše chcete změnit a co je k tomu zapotřebí. Proto i nabídky se velmi lišily a každá firma účtovala různě (neměli jsme na začátku detailní soupis materialu a prací). Někteří vyšli i o 35tis levněji, ale zase v nabídce nebyla započtena hromada věcí. S ohledem zpět šlo již v ranné fázi výběru vybrat firmy na které bude spoleh a na ty co Vás chtejí oslovit pouze cenou.
A protože druhým důležitým faktorem byla kvalita zpracování, rozhodli jsme se pro p. Lauka. Rozhodně bych jej volil i pro další práce a neměnil bych!

Kdo hledá nejlevnější řešení, Rebyla možná nebude firma pro něj. Třeba se s p. Laukem domluvíte a necháte se přesvědčit, že nové věci Vám mohou i vydržet a nebo se půjdete podívat třeba do obchodu "švédského typu" a namontuji Vám to kluci z Ukrajiny. Rebyla je solidní firma pracující s kvalitními věcmi i materiálem a tím Vám zaručí dlouhodobou spokojenost.

PS: Vše je o domluvě a lidech. A pan Laukó je ten správný člověk.

Děkujeme!

Cena
neuvedena
hlasy
+9
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.04.2013 uživatelem Uživatel_51325

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Diskuze
Hezky napsaná reference.
Zamilovala jsem se do vašeho bytu ;-)
Pěkná práce
skoda, ze neuvadite cenu :( ta je asi to nejdulezitejsi, co by nas zajimalo :)
Vypadá to dobře, až na ty technické skříně.... léta švestky jednnou tak, po druhé tak.... tlusté vykrytí vedle ledničky a následně napravo od pračky působí děsuplně. Koupelná s wc pěkná... kuchyň až na ty technické skříně ujde.
moc pěkné, kuchyň v tak úzkém prostoru vyřešena jednoduše a elegantně, doslova vyzývá k procházení se :) Koupelna v krásné barevné kombinaci ...moderní svěžest a čistota.
u mě máte za 1
je to moc pěkné ,můj byt je v podobném duchu,ale bylo to strašné než zasvítil a řemeslníci nic moc,spoustu věci dělal můj syn a konečně vidím na WC umyvadlo,skoro ve všech návrzích od studovaných architektů chybí a cena ta by mě také zajímala,my sme to dali asi tak za 350
moc pěkné, krásné barvy.
Děkuji za hodnocení mojí práce. Velký díl uznání také patří zákazníkovi, který od začátku věděl co přesně požaduje, a jak má co vypadat. A to vzhledem k tomu že se na projektu nepodílel žádný architekt, si myslím že jsme dokázali provést vše dle představ a požadavků zákazníka. Ke shora uvedeným dotazům na cenu za rekonstrukci, ta byla ve výši 200.043 Kč, bez dodávky kuchyňské linky a obložkových zárubní (specifikace prací v popisu).
Je to pěkné, ačkoliv bych některé věci udělala jinak, ale to je věc vkusu. V koupelně jsou dost velké mezery u umyvadla daly by se využít, nebo umyvadlo dát až ke stěně ?, jak tam budete ukllízet meti těma škvírama ? Umyadélko na WC je pěkné, to se mi líbí, ale strašně masívní baterie. Cena by mě taky zajímala. Palec nahoru.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Velice souhlasím s tím,že nejlevnější není nejlepší. Manžel také pracuje jako zedník-obkladač a bohužel mnoho lidí kouká na cenu,ale pokud si vyberete kvalitní věci a kvalitního řemeslníka máte na mnoho let vystaráno. Manžel už mnohokrát předělával po levných .... ukrajincích atd ....a nakonec se to vždy prodražilo.:-)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace