Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Vodoinstalatérské práce, bytové družstvo - dům s 12 byty a 2 nebytovými prostory

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, jsme bytové družstvo (dům s 12 byty a 2 nebytovými prostory) a rádi bychom před naší výroční schůzí získali několik nabídek na výměnu stávajícího vodovodního rozvodu v domě. Jde nám o to zjistit aktuální stav, poté o vypracování nabídky na výměnu rozvodu a na instalaci vodoměru do každého bytu.
Dům má 3 podlaží, kde v každém podlaží jdou 4 byty. Dům má dále suterén se dvěma nebytovými prostory.
Schůzi bytového družstva plánujeme na 24.4.2013.
Předem děkuji za nabídky

=== Nabídka
Dobrý den,
děkuji za nabídku, prosím o kontakt abychom se mohli sejít na prohlídku v domě. Poté bychom Vám vypracovali cenovou nabídku, popřípadě, pokud budete mít zájem, můžeme se zúčastnit i shcůze bytového družstva a vše ohledně rekonstrukce vysvětlit.
S pozdravem Grüner

Dodavatel (řemeslník)
Roman Grüner (Praha 8 - Troja) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Před zahájením jsem pana Grünera pozval na schůzi BD aby na odpovědi nájemníků odpověděl přímo on odborník a nájemníci věděli, kdo bude zakázku provádět. Pan Grüner vše přehledně vysvětlil.
Během zakázky se vyskytlo několik potíží jako asi při každé zakázce a pan Grüner to vždy vyřešil - někdy to bylo jednoduší/rychlejší řešení, jindy se problém řešil déle/opakovaně, každopádně pan Grüner se nebál přiznat své chyby (v případě, že za ně mohl on) a k problémům se postavil odpovědně.
S některými nedodělky jsem se musel opakovaně telefonicky připomínat a žádat o dokončení, ale podobné zkušenosti jsem měl s jinou firmou, tak předpokládám že to je běžné. Jakmile skončí hlavní vlna prací a dělníci odejdou jinam, tak je složité je na menší věci dostat zpět. Doporučuji si vše pečlivě zkontrolovat a poslední splátku faktury platit až po úplném dokončení.
Je důležité zmínit, že výsledná cena se shodovala s nabídkou.
Někteří nájemníci si firmu pana Grünera chválili, jiní spíše opak, ale to tak v životě bývá, někdo si sedne, někdo ne. Každá firma má šikovnější a méně šikovné :)
Když jsem po zakázce pana Grünera zavolal s problémem tak přijel a problém vyřešil. Ukázalo se, že to byl ucpaný filtr za což samozřejmě nemohl on.
Celkově shrnuto - firmu pana Grünera doporučuji.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 12.10.2015 uživatelem Uživatel_50220

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace