Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Vystrojení studny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Dobrý den,
sháníme dodání a montáž čerpadla s tlakovou nádobou pro vrtanou studnu, vyvedení vody ze studny.

Vrt je hluboký cca 21 m, je pažen průměrem 140mm, čerpadlo bude ponořeno max. cca do 10 m pod hladinou, která je ustálená ve výšce cca 2 m pod terénem. Voda bude určena k zálivce, může být mírně znečištěna kalem. Vydatnost vrtu je až 1 litr/sec.
Podmínkou je jednofázové provedení s příkonem do cca 1kW. Vrt je osazen betonovými skružemi průměru 1m, kde bude i tlaková nádoba.

Preferujeme celonerezové provedení, dodání tlakové nádoby cca 20 - 30 litrů, armatury, tlakoměru, zpětné klapky, uzavíracího ventilu (konečný počet dle dohody), trubky PVC (délka dle dohody), výkop a uložení trubky, montáž uzavíracích ventilů (jeden přímo na skružích u studny, další po dohodě u domu)

Místo provedení – Břežany II (u Českého Brodu).

Děkuji
Vondráčková

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Nevím, přes jakou poptávku se nám dodavatel ozval. Zaujal nás tím, že měl přehled o čerpadlecha navíc se soecuakutivak na úpravu vody. Na realizaci dost spěchal s tím, že měl zrovna volnou kapacitu, ceny byly srovnatelné s ostatními nabídkami, tedy jsme se dohodli.
Realizace proběhla prakticky bez problémů (drobnosti chytil manžel).
V upřesnění objednávky jsme však výslovně požadovali 3 shodné kohouty 3/4ˇ .
Nezkusili jsme ale ihned připojit hadici na všechny osazené kohouty. Následně jsme zjistili, že jeden kohout (v šachtičce) má odlišný závit od zbývajícch dvou. Tedy hadici s koncovkou pořízenou na zbývající dva kohouty (podle informace instalatéra z obchodu standardní kohouty) na něj nebylo možné připojit.
Žádali jsme p.Lakomého o typ kohoutu, který by měl stejný závit jako ostatní a šel do šachtice připojit. P.Lakomý nám sdělil, že kohout vymění až pojede kolem. Po několika týdnech se (na urgenci) ozval, že pracuje kousek od nás a cestou přijede. Než kohout šel vyměnit, oznámil nám, že požaduje 1000,- Kč za dopravu a 450,- za kohout. Na námitku, že jsme požadovali shodné kohouty, tedy že bylo jeho povinností nás upozornit, že jeden bude odlišný a mohli jsme ho tedy rovnou vyměnit při realizaci, naštvaně řekl, že jsme byli líní dlouho zalévat, chtěli jsme nestandardní kohouty 3/4, všichni používají 1/2,tedy máme co jsme chtěli,on přeci nemůže vědět, co je v šachtě za kohout.
Po dalších podobných pokusech nakonec kohout vyměnil za 500,- Kč a my jenom doufáme, že s ním nebudeme muset řešit žádnou reklamaci.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.07.2013 uživatelem Uživatel_48886

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace