Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Pokládka PVC v předsíni

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

potřeboval bych zajistit pokládku PVC v předsíni mého bytu. Předsíň má plochu něco pod 10 m2, ale poněkud komplikovaný tvar. Mezi přiloženými soubory je plánek bytu, na kterém je zakreslen tvar předsíně i jednotlivé rozměry. Další soubory jsou fotografie předsíně.

K pokládce mám přichystáno PVC o rozměru 300 x 459 cm tloušťky 2,8 mm, které má vespod měkkou vrstvu. Můj původní záměr byl položit od vchodových dveří ke dveřím do místnosti B jednolitý pruh PVC a do chodbičky vedoucí ke kuchyni pak položit druhý pruh. Nevím, jestli to takto půjde technicky provést s ohledem na zeď výklenku, kde bude vestavná skříň. Počítal jsem s tím, že PVC bude i v místě pod budoucí vestavnou skříní (v tom místě je zatím jen holý beton).

V současné době je v předsíni na zemi staré lino. Dosud jsem měl v plánu nové lino jen položit na něj, a to ze dvou důvodů:
a) méně práce
b) jedná se o přízemní byt, pod kterým jsou sklepy, takže každá další vrstva je z tepelněizolačních důvodů vítaná (jakkoliv je chabá).

Na většině plochy je staré lino v rozumném stavu (maximálně poškrábané), ale na třech místech je poškozené:
- v chodbičce do kuchyně chybí malý kousek,
- u dveří do kuchyně větší kus lina (hmota je tam tvrdá, láme se)
- u zdi mezi dveřmi do koupelny a na záchod jsou v linu vyryté díry - předchozí majitelé tam mívali pračku, která povrch takto poškodila.

U dveří do kuchyně, tam kde je staré PVC odtržené, byla v podlaze také hlubší díra, kterou jsem vyplnil betonem (na fotce je to vidět jako nová bílá hmota).

Prosím dejte mi vědět, zda je podle Vašeho názoru vhodné položit nové PVC na staré, nebo zda je potřeba staré PVC odstranit + zda je podlahu potřeba nejdříve vystěrkovat.

Dále mám za to, že by mělo stačit položit nové PVC volně, bez lepení, ale nevím, zda je to dobrý nápad, nechám si poradit.

Prosím o nabídku ceny.

Případné odstranění starého PVC (pokud bude potřeba) bych určitě zvládl sám.
Pokud jde o stěrkování, to bych nechal na Vás (pokud bude stěrka nezbytná). Předpokládám, že v případě stěrkování by byla práce rozdělená do dvou dnů, aby stěrka měla čas vytvrdnout (?).

Předem děkuji za nabídku a přeji pěkný den,
=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
Markéta Bucková (Jirny, okr. Praha-východ) Plus
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Obsahem prací bylo vystěrkování a pokládka PVC (s podlepením po obvodu). Oceňuji perfektní, rychlé a vstřícné jednání, s výsledkem jsem spokojen. V případě realizace další podobné zakázky, kterou zvažuji, se určitě na paní Buckovou obrátím.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

4 480 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 25.04.2013 uživatelem Uživatel_32103

Diskuze
Děkuji za referenci, neměla jsem dosud představu, kolik tak může položení PVC stát. Škoda jen, že jste nepřiložil fotografii výsledku.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace