Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalace anténní zásuvky/konektoru

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

poptávám drobnou práci - v bytě máme zabudovanou anténní zásuvku a kabel k ní vede přes celý byt. Rádi bychom tento kabel na jednom místě uřízli (velká část stávajícího kabelu je ve zdi, resp. pod lištami, část je volně ložená) a napojili ho do nové anténní zásuvky, aby jeho cesta k televizi byla kratší. Tato nová anténní zásuvka zatím není zavedena, netrváme na tom, aby byla ve zdi, může být volně ložená, případně, pokud taková možnost existuje (s ohledem na sílu signálu apod.), stávající kabel pouze na uříznutém konci "dovybavit" konektorem a propojit s kabelem, který směřuje do televize.

Pokud se bude moci realizovat pouze volně ložená zásuvka/konektor, nepožadujeme žádné jiné práce (vrtání do zdi,...), šlo by tedy pouze o nové napojení stávajícího kabelu s kabelem k TV.

Pokud byste o tuto práci měl zájem, napište mi, prosím, odhadovanou cenu (anténní zásuvku můžu pořídit) a čas, který na této práci strávíte, ideálně e-mailem, na telefonu nejsem vždy přístupná.

Děkuji.

S pozdravem,

Dominika Nasková

=== Nabídka
Dobrý den. Rád se u Vás zastavím, jistě nebude obtížné vedení kabelu přizpůsobit, optimálně podle konkrétní situace na místě.

Cena za tuto drobnou práci by byla 300 Kč, dopravu ani další náklady nebudu účtovat.

Termín je možné domluvit telefonicky, klidně i navečer, nebo hned zítra ráno. Upřesněte prosím, jak by Vám to nejlépe vyhovovalo. Děkuji.

S úctou,
Ivo Šíma

Dodavatel (řemeslník)
Ing. Ivo Šíma (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S panem Šímou jsme se dohodli nakonec na další práci (přidělání el. zásuvky a telefonní zásuvky).

S realizací jsem spokojena, ideální je zejména rychlá komunikace (v mém případě přes e-mail) a časová flexibilita. Vzhledem k tomu, že jsem si pro instalaci vše připravila (vysekané díry, následně zazdění), trvala samotná práce na zásuvkách již pak poměrně krátkou dobu.

Mohu doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.03.2013 uživatelem dodoom

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace