Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava sprchoveho koutu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Po 5-ti letech od kompletní rekonstrukce koupelny se objevila voda na stropě u sousedů. Voda při sprchování protéká rovněž na podlahu. Je nutné nalézt příčinu (předchozí firma selhala), vybudovat sprchový kout a zástěnu, opravit netěsnost a kout nově zabudovat.
Je vadný sifon pod sprch. koutem a je tedy nutné jej demontovat, vyměnit sifon, opět usadit a utěsnit sprch. kout.

Jitka Pavlikova Praha 3

=== Nabídka
Dobrý den,
reaguji na Vaši poptávku, opravu bych mohl provest v prubehu pristiho tydne, predbezna cena 2000,- až 3000,-Kč

S pozdravem
Pavel Janča

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dne 9.2.13 jsem z 8-mi nabídek vybrala pana Janču a zadala mu zakázku na opravu sprchového koutu. Na domluvený termín nepřišel a neinformoval nás, termín nezrušil a nechal nájemnici celou neděli čekat na instalatéra. Dnes 5.3.13 zakázku definitivně zrušil a oddůvodnil tím, že nemá čas, že realizuje pouze větší zakázky a naší přijal pouze, že mu něco vypadlo. Vystupování, dodržování termínů a dohod, ke spokojenosti zákaznika je jednou ze zakladnich podminek spolupráce a uspešného výsledku. Jednaní pouze ve vlastním zájmu je neunosné jak pro zájemce, tak i pro projekt Nejřemeslníci.cz. Na základě vlastní zkušenosti mohu každého zájemce od spolupráce s panem Jančou jen odradit. Opravu sprchového koutu ve svém bytovém domě organizuji z ciziny a na dálku a bohužel skoro po měsíci práce stojím opět na začátku.

Ing. arch. Jitka Pavliková

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.03.2013 uživatelem Uživatel_20718

IMG_vanicka
Komentář dodavatele
Vážená paní,
ve svém hodnocení neuvádíte pravdu!!!
Realita je taková, že jsme se po telefonu den před nástupem dohodli, že opravu provedu následující den a hned jsem Vám sdělil, že další termín nemám volný. Poslala jste mi sms s adresou a já ji bohužel omylem z telefonu vymazal. O této skutečnosti jsem Vás hned informoval v den kdy jsem měl nastoupit ale v tento den jsem od Vás nedostal žádnou odpověď , takže není pravda , že jsem se neomluvil, v následujících telefonních hovorech jsem se Vám omlouval ještě několikrát a pokud jste zapomněla, že jsem Vám při prvním telefonátu hned uvedl, že jiný termín není možny , tak jsem Vám to při dalších rozhovorech připoměl.
Hvězdičky v hodnocení jsou k pousmání, práci jsem u Vás nedělal, tak co chcete hodnotit?
Rovněž jsem se slušně několikrát omluvil, mám svědomí čisté........zkrátka jsem se přidal do party řemeslníků, kteří "narazili " na zákazníka, který si myslí , že budeme skákat jak si písknete.
Také si nejsem jistý, jestli je dobré organizovat něco ze zahraničí, je to poněkud nešťastné ale byla to Vaše volba a mi je líto pouze té nájemnice jestli čekala a já nedorazil. Kdyby byl kontakt uvedený v komunikaci na nejremeslníci, tak by se to nestalo.

At si každý udelá usudek sám, za mě mluví reference, kde jsem práci provedl

Přeji Vám krásný den a štastnou ruku pri výberu remeslnika, ktery tuto opravu bude provádet

Pavel Janča
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace