Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu

Popis zadání

Oprava zdiva,pokládka plovoucí podlahy a koberce,repase dveří,obklady v koupelně,výměna okna,tapety,sestaveni a výroba nábytku.Nové vývody zásuvek a vody.Odhlučnění stěn.
Duraz byl kladen na usporu materiálu,kvalitu a přizpusobení kompletniho bytu mé osobě.
Očekávala jsem hezke bydlení.

Dodavatel (řemeslník)
Jiri Adamus (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Referenci poskytla paní Božena Tranová z Hrádku nad Nisou

Rekonstrukce se týkala ruznych praci dle mych predstav a fantazii.Nastěhovala jsem se do bytu,ktery jsem chtela mit utulný a hezky,aby ho bylo možné používat s mým tělesným postižením.Musím dodat že jsem oslovila hodně firem a řemeslniku,ale budto byly rozpočty velmi drahé,anebo jsem musela čekat na naplánováni velmi dlouhou dobu.Má kamaradka mi doporučila p.J.A.že prý je schopen vše naplanovat z hlavy,a také zrealizovat.Dala jsem na její radu a mohu jen dodat že jsem byla velmi překvapená,když p.J.A.byl schopen okamžitě vypracovat projekt z mych představ a přání okamžitě.Jeho navrhy jak zdokonalit mé představy,předčily mé očekávání.Zdálo se mi skoro neuveřitelné že muže jeden člověk zvladat tolika řemesel.Rekonstrukce se týkala prací zednických,obkladu kachliček,pokladka podlahy-parkety a koberce.Výměna 1ks.okna,repase dveří.Stěny byly vymalovány v barvach s vybornou přesností linek,vytapetovány.Sestaveni kuchynské linky podle nestandartních rozměru s instalací elektřiny a vody.Odhlučnění stěny izolaci a sadrokartonem.Výroba skříní na míru,které zhotovil velmi hezky s jeho kolegou truhlařem.
p.J.A. pracoval velmi rychle,efektivně a organizovaně.Bylo mi velkým potěšením vidět jak jde práce od ruky.S kvalitou jsem velmi spokojena a dodnes se neobjevila jedinná zavada,vše funguje na 100%.
Závěrem musím p.J.A. pochválit za jeho výkon.Je spolehlivý a kvalitní řemeslník,které dnes už potkáme zřídka.AT už se jeho práce týka efektivity,ekonomie,kvality a dokonalé napaditosti,mohu napsat jen chválu,poněvadž jsem velmi spokojena.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.02.2011 uživatelem Mgeorgi

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace