Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Přepojení vodovodu

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Přeložení vodovodu,
vybourání žlábku pro trubky, napojení nových plastových trubek na stávající zinkové rozvody, přeložení odpadu.
cena materiálu cca 1200 Kč
cena za práci cca 1300 Kč
doprava 2x50Kč = 100 Kč

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dobrý den,raději jsem se nevyjadřovala ke kvalitě Vaší práce,ale pokud si to přejete,prosím.Horšího řemeslníka jsem zatím při rekonstrukci bytu nepotkala a to jsem již na konci. Trubky tekly,švagr to musel opravit,protože Vám už nevěřím.A jakmile přišel stolář a chtěl plánovat kuchyň,nadával,že takhle se voda nedělá,kohout na myčku trčí a myčka se tam nevejde,musí se změnit návrh kuchyně.Nejsem s Vaší prací spokojena a doporučení ode mě jistě nedostanete,spíš naopak. Možná jste měl napřímo říct,že to neumíte. Nakoupil jste nejlevnější součástky,cílem bylo zřejmě co nejvíce ušetřit za nákup a nejvíce vydělat na práci.Museli jsme pak koupit součástky nové a nahradit ty nefungující,šlo hlavně o kohouty.Instalatér je kolega,to jste říkal,přesto jste se do toho pustil,bohužel.Ptala jsem se aspoň 3x ,jestli to zvládnete a bude to dobře udělané.NENÍ to dobře udělané!!!Co bych udělala jinak?Pozvala bych si odborníka!Moje hodnocení můžete zveřejnit,stojím si za svým a nemám s tím problém. Sedláková

Dohodnutá cena
Skutečná cena

2 600 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.12.2012 uživatelem Uživatel_43425

Komentář dodavatele
Předpokládám, že kapaly opravdu jen kohouty (na toto byla paní upozorněna a v případě výskytu byla nabídnuta okamžitá náprava), při tlakové kontrole jsem tam hodinu stál a u trubek nebyl problém, kohouty patřily mezi dražší materiál v tomto případě bych se obrátil na dodavatele to zajisté nemělo nic společného s prací. Navíc jsme neměli k dispozici plán kuchyňské linky ani přibližné rozměry kde co a jak bude vše bylo prezentováno přibližně.
Za naše pracovníky ručíme, na práci byla 3 měsíce záruka, kterou paní nevyužila.
Diskuze
Plán kuchyňské linky i rozměry k dispozici byly! Jinak byste nevěděl o kolik trubky posunout. Překvapivě!S posunutím není problém.Kohouty tekly a trčí,že se tam nevejde nábytek.Kohouty kapaly a neměly kapat!Upozorněna jsem byla,ale nepotřebuji kapající kohouty!Za to jsem nezaplatila 2600,.K dražším jistě nepatřily,byl to levný šmejd. Navíc si pán do útraty započítal kleště na trubky,za 199,- které mu zůstaly a kdybych si pečlivě neprošla účtenku,tak bych to zaplatila i s chlupama. Neprofesionální jednání. Záruční opravu jsem opravdu nevyužila,nevěřím Vám.A tímto jsem skončila s Vámi,Vašimi službami i komentáři.Nikdy více.
Linka nebyla okvótovaná a šlo o jeden obrázek, paní říkala, že zatím není zadaná k výrobě.
Jeden kohout stál opravdu okolo 70 Kč tu účtenku mám ještě schovanou, kolega mi říkal, že jsou kohouty (kolenové), které stojí cca 30Kč, a že jsou přímo pro připojení baterie pomocí flexohadic ty ovšem nebyly ani v jedné prodejně k dispozici, nemluvě o tom, že jsem musel koupit svářečku na plastové trubky za 1500 Kč takže jsem ve finále nic nevydělal a byl ještě v mínusu.
Opět zdůrazňuji,že nebyla chyba v poloze kohoutů!Jestli je nebo není linka ve výrobe není Vaše starost,Vaše práce byla udělat kvalitně posun vody a odpadu.O svářečce klidně mluvte!Svářečku jste chtěl koupit,protože jste si ji nechtěl za 10 tisíc půjčit a druhou měl kolega na jiné fušce.Tak jste mi to řekl a tvrdil,že s tím není problém,že stejně potřebujete 2.A že jste byl v mínusu,to je Váš problém.Já jsem Vás nenutila kupovat svářečku.Vy jste vzal práci ,na kterou jste neměl potřebné nářadí k dispozici.To jsou opravdu argumenty k smíchu!
Nesmyslně se zde dohadujeme, v trubkách problém nebyl.
Zbývají kohoutky, nevím jestli kohoutky kapaly ze spoje, nebo přímo z kohoutku, pokud to kapalo ve spoji bylo z naší strany podceněno těsnění, vyřešila by to návštěva cca 30 minut v rámci záruky by se to předělalo za chvilku, pokud voda kapala z vývodu kohoutu byla závada ve výrobku to by vyřešila reklamace u dodavatele, v případě že se nevejde myčka kvuli trčícímu kohoutu vyřešila by to též návštěva v rámci záruky s novým (kolenovým) kohoutkem a předěláno by to bylo za pár minut.
Kohoutek za 70 HAHAHA.. to jsou obyčejné hnoje, aby něco vidět bylo a nebylo nic pořádného. Prodáváte levnou kvalitu? Hamba. Každý vodař ví, že za myčkou nesmí být ani zásuvka, natož kohout. Kohoutky min od 150-200. Záruka na práci 10 let. Nářadí více méně své a nebo si prostě půjčím. říkat ze jsem si koupil svářečku za 1500 (hahaha já mám za 7000) a tak jsem v minusu, tak jste chudák.. To je jako když obkladač řekne, že ho řezačka v OB stála 1500 a vydží jen jednu zakázku a že ji chce proto 100% amortizovat. Já mám TOP line za 6500 a vydržela už stovku zakázek a jednou za rok měním kolečko.. Ach jo. Vy ručíte za své lidi? A jaké mají vzdělání v oboru + praxi a živnost? Najmul jste telátka..
Naprostý souhlas se vším, co píšete, pane Krajňáku. Víte, proč si můžete dovolit dát na svou práci takovou záruku. Kvalitní vybavení, kvalitní materiál = kvalitní výsledek.

PS. 1500Kč mě stojí profi elektro štípačky :D Ale aspoň je hezké, že pán z Japen s.r.o. si nějaké to nářadí zajel koupit. Ono už to nemá daleko k tomu, aby si nadiktoval, co mu zákazník má připravit, a pak když něco dojde při opravě, tak pro to zákazníka pošle a pak mu ještě vynadá, že koupil špatnou věc ;)
Dobrý den.
Díky pane Ladislave Krajňáku za Váš názor!:o)Šmarja kde jste byl,když jsem potřebovala posunout vodovod???!:o)
Já byl tady, ale orientuji se na Prahu 4, protože tu mám nekonečné množství práce. Díky referencím, které občas dostanu. Jsem tu už 2 roky na nej řemeslníci. Pokud chcete něco od řemeslníka, tak vybírejte dle referenci na internetu a prověřte i podvodnici cz. Třeba když nekdo narazí dle referencí na mě, tak už dál nehledá.
Čtu tuto diskuzi od začátku a čekal jsem, s jakou perlou ještě vystoupí pán z Japen s.r.o. Pokud se chcete prezentovat jako seriózní a profesionální firma, musíte investovat do znalostí, materiálu a vybavení.
To, že jdete instalovat kohouty a nemáte vybavení je amatérismus. To, že si necháváte proplácet nářadí (nebo že je zahrnujete mezi materiál) je absurdní a nehorázné vůči zákazníkovi. A tvrdit, že jste ješte v mínusu, že jste nic nevydělal... Není Vám to trapné?

Kdybyste byl profík a vysktl se Vám problém, tak i kdybyste měl najmout jinou firmu nebo si koupit veškeré nářadí, zákazník s tím nemá co dělat a Vy mu naúčtujete jen tu cenu, na které jste se původně dohodli. Navíc Vám to nářadí zůstává.

O třech měsících záruky se snad nemá cenu zmiňovat. Víte, jaké jsou zákonné záruky na práci?

Jak Vám s odhlédnutím od Vaší osobní zainteresovanosti přijde výsledek Vaší práce? Tak triviální zakázka, posun a napojení kohoutů ve zdi - a tečou, i když jsou zavřené... :)
Místo toho veškerého obhajování se sklopit uši, přiznat chybu, omluvit se a práci předělat zdarma. Možná byste tu měl pak lepší hodnocení.
Děkuji za názory i když negativní, s prací na trubkách (plast) jsem byl spokojen zde problém nebyl, sváry v pořádku držely nikde nic neteklo ani nekapalo. Kohoutky nebyly zvoleny optimálně.
Kdyby se na nás paní obrátila výměna by nebyl problém.
pánové....místo machrování kdo co má či nemá jste si mohli přečíst, že autorka píše pokaždé něco jiného. a místo trapnýho hahaha za 70,- se pořizuje 3/8 roháček, pračkový za tuto cenu neseženete ani na tržnici!!! Dle mého názoru se pani Sedlákové rozležela v hlavě cena za dílo a prostě to někde musí ventilovat. A ten pán z JAPEN s.r.o? Ten si zadělává na pěkný průser!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace