Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava střechy

Popis zadání

Zadáním byla oprava střechy bytového domu, výměna prasklých tašek, výměna prorezlého oplechování. Při ústní dohodě jsme se domluvili na celkové kontrole střechy a na výměně všech hřebenáčů. Což nám také firma nacenila a bylo následně objednáno.

Dodavatel (řemeslník)
STAV.SERVIS Lakam, s.r.o. (Kralupy nad Vltavou)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Řemeslné zpracování je mizivé kvality. Konrétně v našem případě instalace krátkého plechu, který způsobuje zatékání. Nevyměné prasklé tašky. Prokapávající hřebenáče...

Firma naceňuje věci, které pak neprovede, ale vyfakturuje je.
(V našem případě třeba nacenění oplechování hliníkem provedení z pozinku - faktura, ale na hliník, vůbec neinstalovaný ale fakturovaný větrací pás hřebene.)

Při reklamaci pak mají tendeci vymýšlet vícepráce, kterými by ospravedlnili položky, které neprovedeli. (např. museli jsme odmotovat a přimontovat hromosvod z hřebenáčů - nicméně toto již bylo jasné při obhlídce, ).

Podal jsem reklamaci mailem. Bylo mě předáno číslo na subdodavatele, že to opraví. Ze začátku to vypadalo nadějně jednou se i zastavil. Říkal, že už má změřený plech. Pak se vymlouval na vytíženost a na konci přestal zvedat telefon úplně. Poté jsem tedy odeslal doporučený dopis. Na ten reagovali těsně před koncem lhůty s nabídkou odstranění závad do měsíce. V den této lhůty jsem proto volal, jak to vidí, ozvali se mi za 2 hodiny s tím, že už je to již opravené. Dnes jsem to šel zkontrolovat. Všechno zůstalo, tak jak jsem to ad hoc opravil sám...

Zavolal jsem tedy člověku podepsané pod reklamací s tím, že mi lhal. Nařčení ze lži se mu vůbec nelíbilo (s tím, že jen předal informaci od klempíře). Není si vědom, že když jedná za firmu měl by prezentovat jen ověřené informace a pravdivé inromace. Prozatím po půl roce od prvního oznámení vad stále není dořešeno.

Firma předčila naprosto mé očekávání v negativním slova smyslu. Mohu vřele nedoporučit, tedy pokud nemáte právnické vzdělání a nechcete je vytrestat i za mě :)

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 16.12.2012 uživatelem Uživatel_43050

Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: nekvalitní instalace plast. balkonových dveří
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace