Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Truhlářské práce

Popis zadání

Vestavná špaj v kuchyni, vestavný botník, přepážka krytí stoupaček, věšáková stěna. Poskytnuta záloha na dílo ve výši cca 70% s termínem dohotovení 6 neděl resp. zakázka sepsána 26.10 s dohotovením 1. týden v prosinci. Peníze vráceny 14.12.2012 po nesplnění náhradního termínu.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pán mi den před termínem poslal sms, že to nestihne, domluvený termín za týden ale opět nestihl, pět sms, že mi vrátí peníze, ať pošlu číslo účtu. Když jsem peníze chtěla zpět hotově, řekl mi, že nemá a že nemá ani na materiál, což věděl již, když zálohu příjímal. Na internetu nabírá zaměstnance, takže toto tvrzení je značně podivné.

Pán zálohu vrátil, ale neustálé veřejné osočování mne dokonale otrávuje život. Poškozená jstem stále já, peníze mám díky obraně na internetu zpátky, ale vybavení bytu, které jsem chtěla mít hotové, nemám a do vánoc mít již nebudu.
V případě zájmu, protože jsem opravdu jediná, které se toto zřejmě stalo, vše vysvětlím a doložím. Kontaky získáte na tomto serveru - zbytek viz diskuze.
Pán by se měl v celé situaci chovat jako chlap, udělal chybu, měl by ji přiznat a pracovat co nejlépe dál.

Dohodnutá cena
14 500 Kč
Skutečná cena

0 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.12.2012 uživatelem Irena Kameníková

Komentář dodavatele
S paní Kameníkovou není možné se dohodnout na vrácení zálohy, tvrzení paní není pravdivé.
Diskuze
Napište prosím termín, kdy mi zálohu vrátíte. S mými penězi manipulujete od 26.10.2012.
Já svoji negativní zkušenost ráda o potvrzení, že jste se vyrovnal, upravím.
Paní Kameníková si určila že peníze chce vrátit dnes,(lehko doložitelné emailovou i sms komunikací), čas ať si určím sám, dnes chvíli po poledni dostala hotově zpět celou zálohu , na což mám i potvrzení její rukou vypsané. jehož kopii jsem odeslal i do sídla "nejřemeslníků" víc se k celé věc nemá smysl vyjadřovat..
Po zásahu tohoto serveru (což mne mile překvapilo), pan Mlejnek změnil názor. Kontaktoval mne cca 0,5 hodiny po a peníze byl ochoten mi přivézt. Výše uvedené nechci komentovat, jsem ochotna celou anabázi komukoliv popsat a doložit. Materiály budu archivovat půl roku.
S panem Mlejnkem jsem vyrovnána. Jsem si vědoma toho, že ostatní reference jsou kladné. O to je to smutnější. Do potíží se může dostat každý, ale podnikatelský styl, že vzájemná dohoda je nemám a nedám zpátky, když jsem nevyrobil a podnikám si jindedál, je v pořádku, mne trošku děsí. Ještě jednou díky tomuto serveru, opravdu mile mne jejich přístup překvapil.
Potvrzujeme, že jsme dostali doklad o vrácení zálohy zákaznici. Ta nám tento fakt také potvrdila. Jsme rádi, že se problém podařilo vyřešit a že po na našem kontaktu pan Mlejnek rychle zareagoval.

V rámci objektivity by bylo dobré, kdyby autorka refence znění reference doplnila či upravila, aby čtenář, který si přečte jen referenci a ne diskusi nenabyl dojmu, že k vrácení peněz nedošlo. Děkujeme.
Nereagoval jsem na základě vašeho kontaktu , bohužel i Paní věděla že pouze čekám na proplacení faktury,do té doby jsem se pokoušel s paní dohodnout na splátkovém kalendáři . ale to už tady nikdo zjevně vidět nechce .
Pane Mlejnku, mne už to nebaví. Od 26.10. čekám na provedení zakázky, udal jste, že materiál Vám již nechtějí zaslat. Termín jste dvakrát odložil. Jaké argumenty ještě chcete? Pokud jste dva měsíce čekal na proplacení faktury, zakázku jste neměl přijmout. Já Vám nerozumím. Škodu tu mám já ... neprovedené dílo před Vánoci, dva dny dovolené pryč - dal jste mi vědět vždy sms den před nebo v ten samý den. Naštvaná bych měla být věru já. Prosím Vás, aby jste již nereagoval, nerada bych se bránila dál. Vy jste si celou dobu dohodu představoval, že bude dál čekat, protže peníze nemáte. Nechtějte abych ventilovala další nesrovnalosti ve Vaší podnikatelské historii. Prosím Vás, aby jste na mne stále neútočil. Nejsem typ, který se nechá takto osočovat. Myslím, že to nikam nevede a svoji situaci jen zhoršujete.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace