Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kuchyňská linka na míru

Popis zadání

Předmětem realizace byla kuchyňská linka do tvaru L (délka cca 6,5m).
Důraz byl kladen na kvalitu provedení a na splnění dohodnutého temínu předání díla.
Potřebovala jsem také trochu pomoci dotáhnout představu a poradit ohledně praktického uspořádání linky.

Dodavatel (řemeslník)
Václav Vacík, Zvole u Prahy (Zvole u Prahy, okr. Praha-západ)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Výsledek je bezchybný.
Realizace proběhla tak, jak bylo domluveno. V dohodnutém termínu a podle mých představ.
Cena byla výsledně mírně navýšena, protože jsem v průběhu realizace zakázky vyměnila požadované úchytky. S výsledkem jsem ale spokojená.

Komunikace byla bezproblémová. Z počátku bylo složitější najít volný termín pro zaměření prostoru, kvůli vytížení truhláře. Vzhledem k tomu, že jsem ale poptávku řešila dostatečně dopředu, nebylo počáteční "zdržení" ve výsledku žádný prolém. Truhlář upřednostňuje komunikaci výhradně telefonicky. E-mail zrovna moc nepoužívá:).

Při realizaci se nevyskytly žádné problémy. Všechny detaily provedení byly předem zkonzultovány, byly mi i truhlářem navrhnuty některé technické vychytávky, pro příjemnější využívání kuchyně a poradil i s designem výsledné kuchyně. Dokázal by i objednat spotřebiče do kuchyně, to jsme se ale dohodly, že bude v mé režii. Pro realizaci byla potřeba dodat digestoř(zabudovaná do linky) a alespoň rozměry ostatních vybraných spotřebičů. Při montáži linky truhlář bojoval s křivě položenou podlahou (při měřění místnosti čistá podlaha nebyla hotová), ale i s tímto problémem se dokázal vypořádat.

Spolupráce byla na profesionální úrovni, vše bylo předem prodiskutováno a instalace byla provedena v dohodnutém termínu.
Kvlaita práce je nesrovnatelná s mými předešlými zkušenostmi s truhláři (žádné třepení konců, žádné křivé spáry, žádná lišta v místě, kde neměla podle plánů být apod.). Vše provedeno čistě a kvalitně. Rozhodně to odpovídá vyšší ceně oproti papírové kuchyni např. z Oresi, kde mi např. řekli, že varnou desku v rohu mít nemohu(neumí) - jimy vyčíslená cena byla 85tis.Kč bez montáže a u zdi bych měla 7cm díru-rozměry kuchyně nevyšly na jejich standardní šířky korpusů a jiné nedělají).
Na místě truhlář pracoval ohleduplně i k ostatnímu nábytku a podlaze - na podlahu rozložil deky, aby nábytkem nepoškrábal plovoucí podlahu.
Přestože byl i s pomocníkem na místě celý den, nevzali si vůbec nic k jídlu. Ani si neudělali, pokud vím, žádnou pauzu.

S příští zakázkou se obrátím už jen na pana Vacíka. Škoda, že jsem na něj nanatrefla dříve.

Na fotografi je kuchyně ještě bez spotřebičů a nestihla jsem obložit stěnu novými obklady, tak jsou tam stále ještě obklady od původní linky a trochu kazí dojem z nové kuchyně.

Dohodnutá cena
105 000 Kč
Skutečná cena

107 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.12.2012 uživatelem kruzuz

New_IMG_0856
New_IMG_0937
New_IMG_0941
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace