Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Impregnace travertinu

Popis zadání

Zadali jsme panu Hrdlickovi a firme vycistim.cz cisteni a impregnaci podlah (travertin). Dale take impregnaci sklenenych povrchu.

Dodavatel (řemeslník)
Ing. Jan Hrdlička (Praha 6)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Podlaha NENI naimpregnovana. Dokonce zbyly po zasahu pana Hrdlicky na podlaze fleky. Podlaha byla nejen spinava, ale nebyla ani naimpregnovana. Impregnace skel nefungovala take.

Do dnesniho dne nam pan Hrdlicka nenaimpregnoval ani podlahu ani sklenene povrchy. Do dnesniho dne nam nevratil penize.

JE to naprosto strasne.

Podlali jsme trestni oznameni.

Pravnici pracuji na zalobe.

Pan Hrdlicka naprosto nerozumi chemii, kterou na povrchy aplikuje. Pouze opakuje v nesmyslnych souvislostech to, co se kdesi nacetl.

Dohodnutá cena
22 000 Kč
Skutečná cena

0 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.11.2012 uživatelem Uživatel_42258

Komentář dodavatele
Stanovisko naší firmy je k této referenci takovéto:

1. Naše firma prokazatelně provedla aplikaci nano imregnace - viz. foto:

http://prilohy.nejremeslnici.cz/42296/FOTO+-+cisteni+podlahy+a+nano+impregnace.pdf

2. Naše firma absolvovala vstupní zaměření ploch s klientem, které se následně účtovalo po odsouhlasení klienta

3. Naše firma po vznesení první reklamace na místo přijela a vše s klientem řešila - byly zjištěno, že nano impregnace funguje ačkoliv se vykazuje různými útvary kapek a čárek (což je v pořádku dle výrobní laboratoře). Dle stížnosti klienta proběhla druhá nano impregnace sprchového koutu, který klient přes doporučení 1 měsíc neudržoval námi doporučenými přípravky ačkoliv má velmi silně vápenatou vodu - klientovi bylo znovu zopakováno, že tato úprava povrchu není bezúdržbová a je potřeba minimálně 1x týdně sprchový kout ošetřovat běžný elektrolitickým čističem, což se doposud nedělo.
Podlaha nebyla vytírána z roztokem Elektrolitický čistič NANOENERGY, který byl doporučen - neb lahev ponechána před měsícem nebyla vůbec otevřena a použita - klientka nám nesdělila čím podlahu vytírala.

4. Naše firma provedla ukázku nástřiku vody na naimpregnované okno - vše fungovalo, voda se začala smršťovat. Klientka si přála, aby se na okně neusazoval prach - což není možné - okno stačí proudem vody či pokropit a nečistoty odtečou (nano ochrana)

5. Klientce byla v následné e-mailové komunikaci nabídnuta opakovaná nano impregnace podlahy - bylo z její strany zamítnuto z důvodu naší nedůvěryhodnosti a neprofesionality z hlediska znalostí nano technických postupů a přípravků.

S pozdravem,

Ing. Jan Hrdlička
Jednatel
Diskuze
Dobrý den,

pan Hrdlicka lze. Veskera komunikace, ktera mezi nami probehla, pane Hrdlicko, byla preposlana tomuto servru. Lzete. Opet lzete. Ani nevite, zda soud probiha. Protoze ten jeste nezacal, mily pane Hrdlicko.

Nicmene jsem rada, ze jste zacal komunikovat. Bud nam vratte penize, nebo napravte ODBORNE to, co jste neudelali.

S pozdravem,

Vasi zakaznici
Dobrý den,

ještě poznámečka: i ta fotodokumentace (email), kterou jste jak Vy tak my pořídili a kterou jste diskutoval s firmou dema-dekor a panem Kudrnou byla přeposlána tomuto servru...

Pane Hrdlicko, myslim, ze po takove dobe, by bylo zahodno, kdybyste nam vratil penize na ucet, ktery jsem Vam psala emailem a ktery jiste mate.

S pozdravem,

Vasi zakaznici

Dobrý den,

pane Hrdličko,

1) Vaše fotografie jsou perfektní. Bohužel, Vaše impregnace NEFUNGUJE tak, jak uvádíte v potvrzení emailové objednávky. Tam tvrdíte, že impregnace bude fungovat 3 roky. To jste LHAL nebo jste nás pouze uváděl v omyl? Vaše impregnace NEFUNGUJE. Proto jste kontaktoval emailem (byli jsme v komunikaci v kopii) společnost, která přípravky dodává. Ale jaksi jste pozapomněl tuto záležitost DOŘEŠIT, ŽE?

2) BĚHEM vstupního zaměření, či jak se "oborně" snažíte nazývat setkání, na kterém jste nám tvrdil, že Vaše přípravky vytvoří PEVNOU chemickou vazbu se sklem a po 2 roky se na skle NEBUDE usazovat vodní kámen. Tvrdil jste nám, bohužel, spoustu nesmyslů. Proto TRV
ÁM NA VRÁCENÍ PENĚZ. Přípravky na skle byly smyty po prvním sprchování/dešti/mytí. Toto jste také emailem řešil s Vašim dodavatelem, že? OPĚT JSTE TO NEDOŘEŠIL... KDE JE VÝSLEDEK ČI NÁHRADA?
3) Pane Hrdličko, na co si to hrajete? Při Vaší třetí návštěvě u nás, tedy návštěvě, při které se poprvé a naposledy řešily naše reklamace, bylo zjištěno, že Vámi provedená impregnace NEFUNGUJE. Proto jste následně kontaktoval dodavatele chemikálií s otázkami emailem. Tyto emaily byly přeposlány provozovateli tohoto servru. Proč si vymýšlíte? Raději naši záležitost ODBORNĚ dořešte a nezpůsobujte nám i nadále škodu.
4) Pane Hrdličko, to, že se na okně nebude usazovat prach, jste TVRDIL VY! A na základě Vašeho tvrzení, jsme si službu na zkoušku obědnali u jednoho okna. Nefungovalo to ani do prvního deště. Tvrdil jste, že to bude fungovat 2 roky. Byl u Vašich tvrzení i manžel. Bohužel, pane Hrdličko, jaksi se Vám nedá věřit, že?
5) Pane Hrdličko, opakovat to, co nefunguje? Máme dlaždic travertinu ještě asi 1m3. Jste kdykoli vitán nám demonstrovat, že impregnace bude fungovat. A to moc dobře víte. Pokud to nebude fungovat na vzorku, nebude nic patlat na 80m2. JE to jasné? Myslím, že to, co opakuji je víc než LOGICKÉ, ŽE?
Pane Hrdličko, buď okamžitě situaci vyřešte, nebo nám vraťte peníze. NA TOMTO TRVÁME A TRVAT BUDEME.
JE TRAPNÉ, ŽE NEJSTE SCHOPEN OPOVĚDĚT NA EMAIL ČI ZAVOLAT A SCHOVÁVÁTE SE JAK MALÝ KLUK.
Dobrý den, ještě jsem zapomněla dodat jednu věc: pane Hrdličko, Vaše impregnace nefunguje NE kvuli nám, ale kvuli Vám. My podlahu, okna i skleněné plochy udržujeme naprosto normálně. A IMPREGNACE má znamenat, že při normálním mytí podlahy (voda plus čistič), bude podlaha chráněná před kyselinami, zásadami, barvami a tak dále... Rozumíte pojmu impregnace? Myslíte sí, že jsme drhli podlahu rejžákem, abychom Vám dokázali, že něco od Vás nefunguje? I kdybychom naimpregnovanou podlahu drhli rejžákem, tak by impregnace měla fungovat. Ta bohužel nefunguje NIKDE. Zbyly po Vás fleky špíny. Odešli jste, ani jste nepočkali, až podlaha uschne.. Vaše jednání bylo neuvěřitelné... Rychle sbalit prachy a vypadnout, že?
Dobrý den,

po Vašem odjezdu pane Hrdličko, podlaha uschla, zbyly na ní akorát fleky špíny. Tu jsme cca 40 hodin po Vašem odjezdu umyli VODOU. A podlaha už žádný impregnační efekt nevykazovala...

Chtěla bych všechny zákazníky upozornit na to, jakým způsobem jednáte. Dodposud jste se mi neozval a evidentně nehodláte situaci řešit. Vynaložíme veškeré prostředky, abyste peníze vrátil. To si buďte jist.
STÁLE NEMÁME DLAŽBU NAIMPREGNOVANOU. SBALIL PENÍZE A NEŘEŠÍ...
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace