Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Podlahy - položení plovoucí podlahy a PVC

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
poptávám pokládku plovoucí podlahy ve 4 pokojích - 56m2. Plovoučka je již zakoupena parador. Včetně lištování, lišty budu teprve kupovat - korner.
Dále nalepení vynilového liny Novilon 7,45m2 včetně lištování.
Poprosím o cenovou nabídku.

=== Nabídka
Dobrý den,

Velmi mě zaujala Vaše poptávka na pokládku plovoucí podlahy a PVC. Ráda bych Vám nabídla služby mého muže, který se pokládkou podlah zabývá již 8 let. Jako reference uvádím např. prodejny Tchibo, hotel Clarion Praha, Unicredit Bank Praha, Vojenská policie Praha, Fan parfumerie, Škoda Mladá Boleslav, dále samozřejmě různé menší zakázky (byty, rodinné domy). Bydlíme kousek od Černého Mostu, takže by nebyl ani problém s dopravou.

Mohu Vám tedy nabídnout následující cenu:

Pokládka plovoucí podlahy včetně olištování a pokládky Mirelonu 56 m2 150,-/m2 8.400,-
pokládka PVC Novilon, včetně lepidla a olištování 7,45 m2 á 180,-/m2
1.341,-
Cena celkem 9.741,-

Neuvádíte zda máte podložku Mirelon rovněž vlastní, mohu Vám nabídnout cenu 26,-/m2.

V ceně je zahrnuta doprava a DPH.

Měli bychom o tuto zakázku velký zájem. Pokud budete mít problém s cenou, neváhejte mě kontaktovat, domluva je určitě vždycky možná.

Děkuji a přeji hezký den

Markéta Bucková

Dodavatel (řemeslník)
Markéta Bucková (Jirny, okr. Praha-východ) Plus
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Zakázka není dokončena. Pokládka plovoucí podlahy proběhla standardně, mirolen si pán nepřivezl, musel jsem letět ho nakoupit. Lištování začal pán lepením lepidlem Mamut - něco co nikdy nepochopím, jednu lištu jsem si nechal na ukázku nalepit a vzhledem k tomu že lišta neměla tendenci kopírovat zeď a odstávala, tak jsem přesvědčil pána na klasické vrtání hmoždinek, nakonec to vzdal a já si olištovával sám. Jedna jediná lišta co zůstala na Mamutovi nakonec předělána (vyrvána i s kusem omýtky).
Další termín byl na pokládku PVC to proběhlo vpořádku, drobná nespokojenost s ořezem kolem futer, zbytek jsem zakryl lištami.
Následovali přechodové/náběhové lišty, samolepící opravdu nevydrželi roky jak mi bylo tvrzeno, ale asi týden a začali se odlepovat, bezproblémově jsem doladil transparentním silikonem. Zbývá jediná náběhová lišta a to na místě z chodby do pokoje, kde je mezi obložkami rozdíl v podlahách až 1cm (podlahu vyléval tentýž pán).
Jak to tak vypadá poslední lištu si budu muset instalovat sám, protože přístup je takový, že si mám vybrat lištu sám , tak aby mi pak někdo řekl "tu jste si vybral sám proto nedrží".

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.11.2013 uživatelem Kavalier

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace