Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce RD

Popis zadání

dokoncovaci prace.

Dodavatel (řemeslník)
Jiri Adamus (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pracovní reference

PRACOVNÍK: Jiří Adamus
PRACOVNÍ ZAŘAZENÍ: řemeslné a projekční činnosti, technický dozor,
organizační činnost. Hobby.

Vypracoval: Igor Chaun
Adresa: Dobrovského 42, Praha 7, 170 00
Povolání: režisér a scenárista


V letech 2007 až 2010 jsem rekonstruoval statek v Pukšicích u Chotěboře, Česká republika.

Po počátečních obvyklých nesnázích se stavebními firmami a jejich pracovníky jsem dokončení stavby zhruba od poloviny svěřil panu Jiřímu Adamusovi. – S jeho prací jsem byl velmi spokojen a musím zejména vyzdvihnout jeho inteligenci a přemýšlivost při zadané práci, která není často obvyklá. Snaží se vždy najít optimální řešení zadaného technického problému, a to jak z hlediska technologického a konstrukčního, tak i z hlediska ekonomického, kdy se snaží ušetřit majiteli-investorovi co nejvíce finančních prostředků.
Postupně převzal po předchozích řemeslnících všechny rozdělané i ještě nezahájené práce a s invencí a velkou pečlivostí k celku i k detailu je k mé spokojenosti dokončil. Jednalo se o položení a spárování dlažby, o obklady a kompletní dokončení koupelny včetně izolace a stavby sprchového koutu, dále dokončení dřevěného schodiště do nadpodlaží s originální výrobou dřevěného zábradlí dle jeho vlastního návrhu, dále o vytvoření samostatné bytové jednotky z prostorů bývalého chlíva včetně dekorativního pojetí kamenných zdí, podlahy ze starých prken a příslušejícího sociálního zařízení. Po konzultaci se mnou a po společném určení přibližného pracovního postupu si práci sám řídil a rozvrhoval. Ocenil jsem, že je schopný zastávat práce zednické, truhlářské, ale i zámečnické a z dalších řemeslných oborů. Při práci a volbě vhodného řešení uplatňuje i estetické hledisko. Je samostatným pracovníkem, v případě potřeby řídícím nákup materiálu nebo nábor dalších pracovních sil.
Zvláště jsem ocenil jeho postupně vznikající znalost celého domu a jeho problematiky, takže v jistém smyslu fungoval po dobu mé nepřítomnosti i jako správce objektu. Vzhledem k tomu, že je nadán i značným komunikativním darem, dokázal navázat v době mé nepřítomnosti pozitivní vztahy se sousedy, což mi ulehčilo pozici při nastěhování se po dokončení stavby. Také jsem ocenil, že u přizvaných profesí k jednotlivým výkonům – topenář, kominík, truhlář, elektrikáři – vždy projevoval velké pochopení pro příští potřeby domu a v jistém smyslu tak i přemýšlel „za mne“, zejména v dobách, kdy jsem nebyl na stavbě přítomen (třeba i 14-ti denní období) a zabýval jsem se svou vlastní filmařskou profesí. Dokázal zmíněné profesionály několikrát předčít ve znalostech z jejich oboru a k jejich překvapení navrhnout a prosadit lepší technologické řešení – byť z jejich oboru.

Pan Adamus si je svých předností ovšem dobře vědom a někdy má v tomto smyslu jistý problém s autoritou investora. Jsem však přesvědčen, že pokud takové situace nastaly, zejména v závěru spolupráce, bylo to z jeho strany vedeno především jeho snahou po perfekci vlastní odvedené práce i celkově vzniklým osobním vztahem k opravovanému objektu.
Celkově jsem s jeho prací byl velmi spokojen a mohu jej vřele doporučit k dalšímu pracovnímu využití. Vyzdvihl bych, jak již výše řečeno, zejména jeho INVENCI, PRACOVITOST, SAMOSTATNOST a SPOLEHLIVOST. Také po finanční stránce je spolehlivý, svěřoval jsem mu i platby v hotovosti pro další řemeslné subjekty na stavbě a vždy vše proběhlo k mé spokojenosti.

Délka pracovního poměru byla 8 měsíců.
Důvodem ukončení pracovního poměru bylo dokončení práce na opravě objektu.
Pro ověření pravosti své reference rád zašlu na požádání originální text této své PRACOVNÍ REFERENCE.

Igor Chaun, režisér a scenárista

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.01.2011 uživatelem Mgeorgi

Diskuze
Reference telefonicky ověřena s panem Chaunem 7.1.2011
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace