Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Lití podlahy

Popis zadání

Lití podlahy

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Když ptáčka lapají......Závady neodstraněny ani po měsíční urgenci. Jednatel se neobtěžuje již ani odepsat na sms či zavolat. Nedoporučuji. Nelze realizovat po vylití podlahy lepení podlahy. Podíl společníka byl exekuován, takže jim je zřejmě pověst firmy jedno. Nechápu co tato firma dělá na nejremeslnici.

Nakonec jsme se s dodavatelem dohodli na opravě lité podlahy, která byla řádně opravena na základě reklamace.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.11.2012 uživatelem Michal Jonáš

Komentář dodavatele
Dobrý den všem......

Mince má vždy dvě strany. Nejsem zastáncem psaní vzkazů tohoto charakteru ale zde je reakce na místě. Ohledně podlah a "nedostatků" to vidím takto. Konečný výsledek(hrubé podlahy) je téměř vždy na naší straně. Lidé znalí věci vědí, že realizaci litých podlah předchází příprava. K této přípravě se nebudu vyjadřovat......nemám potřebu tyto informace zveřejňovat ale bezdůvodně jsme na tento krok neupozorňoval. Naše doporučení je spokojenost zákazníka a za 9letou praxi a 3leté fungování firmy máme spoustu spokojených zákazníků a fungujeme na doporučení a to nejen u soukromých osob ale i společností jako je Strabag atd. Nedostatek který je potřeba odstranit eviduji(drobná prasklina) je běžného charakteru a na funkčnost nemá vliv. Osobně jsem se omluvil (zdravotní problémy)a zde můžete číst reakci. Ohledně toho co bylo napsáno na mého kolegu považuji za krajně nevhodné. Tento problém byl řešen již v roce 2006 a k jeho dořešení došlo až po vzniku firmy. Více se k této informaci vyjadřovat nebudu, protože mi to nepřísluší a je to nevhodné. Investora budu kontaktovat s omluvou mé zdravotní indispozice a pokud bude z jeho strany zájem problém vyřešíme.

S pozdravem

Tomáš Braborec
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace