Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Pokládka lina v bytovém domě - OPRAVY a DODĚLÁVKY!

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Specifikace:
- na schodištích, podestách a mezipodestách bytového domu
- lino je položené již všude, ale na schodem ve špatné kvalitě
- firma, která pokládku prováděla není schopná práce dokončit, ani provést opravy
- s firmou jsme vypořádáni po vzájemné dohodě
Rozměry:
- přízemí + 3 nadzemní podlaží
- odpočívadla 3. patro 270 x 180 cm (2x)
- odpočívadla 1. a 2. patro 270 x 270 cm (4x)
- podesty 270 x 140 cm (6x)
- plus celkem 6 x 7 jednotlivých schodů (2x)
- suterén 270 x 600 cm (dle dohody 2x)
Lokalita: pouze Praha a okolí
Termín: velmi spěchá
OPAKUJI: jedná se o opravy a dodělávky a sem tam nějaký schod i předělat. NECHCI SCHODY kompletně strhat. Zájemci o novou pokládku lina, prosím nereagujte. Toto je hlavně ruční, poctivá a dobře odvedené práce pro jednotlivce nebo max. dvojici podlahářů.Platím dobře a ihned. Děkuji:)

=== Nabídka
Dobrý den,
cena se těžko odhadne záleží, jak dlouho opravy budou trvat a kolik materiálu bude potřeba. Ale určitě můžeme opravy provést.

S pozdravem
Petr kollár

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S panem Kollárem jsme byli dohodnuti, vše předem viděl a přislíbil opravu na termín začátek prosince (čekali jsme na něho měsíc). Přišel jak slíbil, ovšem asi po dvou hodinách odešel a následně zaslal email, že zakázku nemůže vzít, protože by nebyl spokojen s výsledkem. Při pokusech o opravu, nám lino poškodil ještě více (spáleniny). Ztratila jsem měsíc, odřekla jiné nabídky. No prostě NESPOKOJENOST!JUDr.Dagmar Karlová

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
-3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.12.2012 uživatelem Uživatel_40191

DSC_0014
DSC_0018
DSC_0021
DSC_0051
DSC_0060
DSC_0064
DSC_0049
DSC_0058
Komentář dodavatele
Dobrý den všem,

jestli se rozhodnete realizovat opravu, tak nedoporučuji vše je udělané bez technologického postupu a následné pokusy o opravu dopadnou ještě hůře než to je doposud. Jelikož JUDr Karlová nereagovala na zvonění a následné volání ohledně konzultace jsem zakázku ukončil, protože Vám zakázku nikdo stejně nezaplatí, jako firmě přede mnou a jen vzniknou ztráty a nájemníci budou mít hotové podlahy zdarma a opravy nikdy nedopadnou dobře.
Diskuze
Pane Kolláre, za pokaženou pokládku jsem firmě zaplatila! Nevím jak jste přišel na to, že nikoliv. Jste ještě ke všemu lhář!!! Mám vše písemně. Vy jste zakázku přijal(byl jste na prohlídce!) a my na vás počkali celý měsíc. Pak jste si to rozmyslel a utekl jako malý kluk. Ono to bylo prostě víc práce,že! NEDOPORUČUJI - nespolejlivý, neschopný.
Paní JUDr. Karlová,

sama jste mi řikala, že jste jim nezaplatila a že jste jim dala jen 10 tis. kč za celou zakázku. To PVC není určené na schody je vyšší než hrany a není určené ke svařování. Kdyby jste otevřela a nebo zvedla telefon, tak jsme nikam neodjeli, naopak jsme šli na oběd a čekali jsme jestli se neozvete!!! Myslím si, že to nikdo neopraví dle Vašich představ. Protože postupy prací a technologie není správná a navíc je to oprava, čím víc se do toho bude zasahovat tím hůř to bude vypadat. Víc práce to nebylo, ale je to nevděčná práce dělat něco pokaženého, když to nejde vylepšit. A|espoň zkušenost!!!
Pane Kolláre, argumentačně jste trochu slabší, že. Zaplatila deset tisíc je u vás nezaplatila (btw na tu sumu jste přišel jak?...nějaký přeslech, že). No nakonec se živíte tak nějak rukama. Mě by nevadilo, kdybyste zakázku odmítl když jste si ji přišel prohlédnout. Ale to jste sliboval jak to dáte v poho dohromady. Vy jste byl slepý nebo nějak jinak indisponován? Pochybuji. Takže fakt je, že jste mě připravil o měsíc a další zájemce. Jste naprosto nesolidní a nespolehlivý. Na další vytáčky a vymysly z vaší strany nebudu již reagovat - nemám na vás čas.Dr.Karlová
Palec dolů s odůvodněním: Dobře, že jste zakázku odmítl, pro tuto osobu bych také pracovat nechtěl
Dobrý den pane michal.kabat, děkuji za pochopení. Určite víte, jak to chodí. Máte u mě palec nahoru!!! Petr Kollár.
Palec dolů s odůvodněním: Dobrý den, proč jste nezveřejnila spíše firmu, která zakázku dělala původně. Nezlobte se, ale když někdo odvede špatně svoji práci, dodá nevhodný materiál, nedodrží ani základní technologický postup, tak s tím už nikdo žádné zázraky neudělá, byť by jeho snaha byla sebelepší. Bohužel je stále více různých všeumělů a domácích kutilů, kteří postavili koze chlívek, sousedovi dřevník a teď světe div se, je zněj hnedle super borec zedník...a bude hůř, řemesla vymírají, a těch málo slušných si už stejně nikdo neváží, protože se domnívají, že když je tady tak velká konkurence, tak musí být všechno nejlevnější, bohužel klienti si v posledních letech vybírají spíše podle nabízené ceny
Pan Kollár zakázku VIDĚL při prohlídce a ZAVÁZAL SE, že dílo provede. Dodal cenovou nabídku, kterou jsme schválili na členské schůzi a pak jsme více než měsíc čekali na přislíbenou realizaci! Mezitím jsem odmítla dvě další nabídky. Pan Kollár přijel, NECHTĚL uzavřít řádnou smlouvu, pobyl zde cca 2 hodiny, spálil kus lina při navařování spoje a poté prostě utekl. Kdyby odmítl ihned při prohlídce, bylo by vše naprosto v pořádku. Takže buď NENÍ pan Kollár odborník a zavázal se k něčemu, co neuměl splnit(a NIKDO po něm nežádal ZÁZRAKY, pouze dodělávka a opravy, tak, aby podlaha byla bezpečná a několik let sloužila - nechtěla jsem samozřejmě ani záruku) nebo se mu naskytla "vděčnější"( tedy méně práce za více peněz zakázka) nebo prostě nasliboval a pak si to rozmyslel. Každopádně nás připravil o další čas a možná o toho spolehlivého odborníka, který se tu oháníte. Btw. jeho cenová nabídka NEBYLA nejnižší. UŽ CHÁPETE PODSTATU věci? Fain:).
Moc se mi líbí jak jste tady "stavovsky" solidární (hezky s tím kontrastuje pohled na místní Černou listinu). Osobně vám přeji, abyste se brzy ocitl v roli zákazníka (na všechno asi ODBORNíK nejste, že:P a na všechno třeba nemáte ani kámoše) a byl nucen vybrat si z x nabídek, kdy (až na čestné výjimky) každý příchozí má moře po kolena, každý slibuje, cenově se podbízí a má "reference" a když si konečně nějak vyberete (a slušně neslibujete zakázku všem zájemcům) tak si nějaký ten týden či měsíc počkáte a "váš odborník" se na vás vykašle (načež má ještě má tu skutečně neskutečnou drzost předjímat ,že:..." byste mu stejně nezaplatil"...viďte pane Kollár!). Je to lepší adrenalin než ruská ruleta. Přeji hezký den přeji.
PS: Zakázka je stále aktuální, nevzdávám se naděje, že najdu nakonec spolehlivého odborníka, se kterým tu podlahu nějak dorazíme.
PS2: Firmu, která zakázku zmrvila jsem nenašla zde a nakonec jsme se slušně dohodli na ukončení prací. Součásti dohody bylo i to, že ji nebudu skandalizovat. A já dohody zásadně dodržuji!
Palec dolů s odůvodněním: Jednání, argumentace a urážky p. JUDr.Dagmar Karlové
Právě mi tato zakázka přišla do nabídek a jsem rád, že jsem si napřed přečetl historii zadavatele poptávky. Doufám, že takto prozíraví budou všichni oslovení řemeslníci.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace