Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Konstrukce kovového patra na spaní do činžovního domu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

poprávám výrobu patra na spaní a schodů k vestavění do pokoje v činžovním domě. Konstrukce bude vyrobena z železných I profilů a vyplněna dřevěnými fošnami. Dřevěná výplň není poptávána.

Pro přesnou představu přikládám výkresy (patro/zábradlí). Kovové součásti bude nutno pravděpodobně vyrobit jako rozebiratelné, jelikož instalace bude probíhat ve více fázích (primárně ukotvení nosných profilů do zdi, sekundárně přidání schodišťového prvku a zpevňovacích nosníků).

Zájemce o realizaci nabídky poprosím o cenovou kalkulaci a odhad doby dodávky. Instalace není nutnou součástí zadání.

Předem děkuji za nabídky.

=== Nabídka
Dobrý den,
rád bych Vám nabídl spolupráci naší firmy. Nejdřív bych se ale rád zeptal kdo Vám navrhoval nosnou konstrukci patra. Je zbytečně masivní tedy i drahá jak s ohledem na svařování na místě tak s ohledem na použité materiály. Jestliže je možnost kotvení galerie do 3 stěn a byla by možnost volnou část zavěsit do stropu, mohla by být navrhovaná konstrukce z jeklu 80x40x2. Již jsme nějaká patra vyráběly i do panelákového bytu kde je výška stropu stejná tedy kolem 2500mm.
Určitě je možné vyrobit konstrukci která se namontuje do hotového bytu. Zábradlí může být nosnou součástí celé konstrukce. Schody v tomto provedení zaberou s ohledem na jejich nepohodlnost dost místa, ale je li místa dost jsou lepší než jenom žebřík. Máte li zájem jedno patro mám namontováno ve svém bytě na Praze 8 v ulici Počernické. Patro je kotveno pouze do dvou stěn a jinak je zavěšeno ve stropu místnosti a to i přesto že místnost má sádrokartonový podhled, Prostě možné je lecos i použít Vámi navrhované profily. Neslouží li ale prostor pod profily k jiným účelům ( skrytí světel apod. ) jsou opravdu zbytečně mohutné. Cena patra na spaní o rozměru 1800x2000 se pohybuje kolem 20 000Kč.
V případě zájmu mne kontaktujte
S přátelským pozdravem
Peter Prokopec KOVODESIGN&TEAM s.r.o.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Předmětem poptávky byla konstrukce železného patra na spaní do malého bytu v činžovním domě, dle předem připraveného návrhu.

Pan Prokopec navrhl zajímavé alternativní řešení formou subtilnější konstrukce, přesto jsem se rozhodl dodržet původní záměr a realizovat prvek s industriálním výrazem, tedy čistý kov bez povrchové úpravy, masivní šroubované spoje a přiznané obrábění - tento záměr byl perfektně pochopen. Patro je dominantou bytu a v dalších fázích realizace mu budou odpovídat některé prvky ve stejném pojetí.

Komunikaci hodnotím jako výbornou, realizaci taktéž. Kalkulovanou cenu p. Prokopec samozřejmě dodržel. V dohledné době plánuji přípravu dalších kovových prvků - a nepochybně opět s firmou Kovodesign & team.

Tímto ještě jednou děkuji.


Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.01.2013 uživatelem scaramax

IMG_1521
IMG_1520
IMG_1517
02
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace