Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Pokládka podlahy cca 25m2

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,stěhuji se do nového bytu, kde v pokoji s kuchyň. koutem chci jednotný materiál na podlaze-zaujala mě varianta vinyl ve světlém odstínu.V současné době je zde laminátová podlaha a na místě původního kuchyň. koutu dlažba.Podlahu lze rozebrat, nevím, zda je nutné odstranit i dlažbu nebo lze zbylou část místnosti před novou pokládkou vyrovnat.Místnost je od předsíně oddělena posuvnými dveřmi, pod nimi je malá rezerva prostoru.Prosím o orientační cenovou nabídku.Termín práce by pro mne byl ideální v týdnu od 24.9., protože do konce měsíce musím opustit stávající adresu.Děkuji

=== Nabídka
Dobrý den,

Velmi mě zaujala Vaše poptávka na vinylovou podlahu. Ráda bych Vám nabídla služby mého muže, který se pokládkou podlah zabývá již 8 let. Jako reference uvádím např. prodejny Tchibo, hotel Clarion Praha, Unicredit Bank Praha, Vojenská policie Praha, Fan parfumerie, Škoda Mladá Boleslav, dále samozřejmě různé menší zakázky (byty, rodinné domy). Bydlíme kousek od Černého Mostu, takže bych tuto zakázku ráda získala. S vinylovou podlahou máme velmi dobré zkušenosti.

Doporučovala bych osobní návštěvu, kde byste si případně vybrali ze vzorníku a manžel by se také na místě podíval, zda nebude např. potřeba vyrovnání podlahy apod. Poté bych Vám zpracovala konkrétní cenovou nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Jen orientačně, jedna z posledních zakázek byla také cca 26 m2 a celková cena byla 27.000,-. Ale hodně záleží na tom, jak vypadá podklad, kolik bude potřeba stěrky a také jakou si vyberete podlahu.

Pokud budete mít zájem, napište mi na sebe kontakt a domluvíme si schůzku. Je to možné kdykoli, nejlépe k večeru. Máme tam na příští týden už nějaké zakázky, ale tato by se dala určitě nějak vtěsnat, jeden den by trvalo vylití, jeden den schnutí, jeden den pokládka. Nicméně pokud budete mít zájem, je nutné se domluvit co nejdříve, abychom stihli objednat materiál.

Podívejte se na naše reference, jsou tam i vinylové podlahy.

Děkuji a přeji hezký den

Markéta Bucková

Dodavatel (řemeslník)
Markéta Bucková (Jirny, okr. Praha-východ) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Naprostá spokojenost s rychlým jednáním, dodržením termínu a kvalitou práce

Dohodnutá cena
Skutečná cena

29 182 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.10.2012 uživatelem Uživatel_37443

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace