Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rozvody vody v koupelně - oprava

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Jedná se o novou koupelnu (cca rok) a zřejmě je zde nějaký problém s rozvody vody k pračce nebo do vany. Stěna z druhé strany koupelny na chodbě je dost vlhká (byla kvůli tomu odstraněna omítka až na cihly). Není to žádná havárie. Problém se už táhne několik měsíců a žádné dosavadní řešení nepřineslo zlepšení.

Bylo již provedeno utěsnění vany, kontrola namontování vanové baterie i vývodu vody pro pračku. Bohužel už asi nezbývá žádné další neinvazivní řešení a bude třeba se podívat pod obklady a najít skutečnou příčinu.

Na stěně je zelený sádrokarton a na něm teprve obklad. Jedná se o byt v přízemí a rozvody vody v těchto místech jsou zezdola, ze sklepa.

Potřebuji především lokalizovat, kde je problém a dát to pak do pořádku, při maximálním zachování původního vzhledu koupelny. (Mám nějaké rezervní obklady, ale možná bude třeba dokoupit a dovézt - vím přesné typy, i kde by měly jít koupit.)

Rozsah prací nelze předem přesně určit. Může stačit jen oprava někde v oblasti vývodu pro pračku, ale může také být potřeba vyndat vanu a rozvrtat půlku koupelny...

Je tu možnost zaparkovat ve dvoře domu (na ulici jsou modré zóny - Praha 7). Do dvora by měla bez problémů projet i dodávka.

Termín realizace: co nejdřív (časově jsem flexibilní a měla bych se zvládnout přizpůsobit).

=== Nabídka
Dobrý den, jednu podobnou akci jsme měli také na Praze 7. Nikdo nemohl přijít na to odkud se vlhkost bere. Nakonec jsme přišli na to, samozřejmě po rozsekání všeho možného, že je prasklá stará litinová odpadní roura která vedla stěnou a nikdo o ní nevěděl. Nebude to také Váš případ?

Charvát Michal

Dodavatel (řemeslník)
Drobné opravy (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Vše dopadlo nakonec mnohem lépe než jsem čekala. Pan Charvát si na řešení našel čas dokonce v sobotu. Koupelna zůstala naprosto nedotčena a vše se podařilo vyřešit z chodby rozbouráním a opětovným zazděním části stěny. Příčinou problémů byl špatný svár u přívodu studené vody do vanové baterie.

Kromě toho, kvůli čemu přišel, mi ještě podřízl dveře od WC, které mi začaly drhnout o podlahu. Pro něj maličkost, ale mě to velmi pomohlo. A ještě jsem si i příjemně popovídala.

Až budu příště něco potřebovat, tak už vím na koho se obrátit.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.10.2012 uživatelem jana.p7

koupelna1
koupelna2
chodba
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace