Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce koupelny a části kuchyně

Popis zadání

Vybourání a odvoz suti. Nové umyvadlo, vana a záchod. Nový přívod vody a odpad + odpad pro pračku. Nová dlažba a obklad. V kuchyni nový přívod vody a odpad, nový obklad.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Vzhledem k názvu firmy Jedná se o jednoho "živnostníka", který měl neustále s něčím problém. Termín se natáhl o dva týdny. Komunikace byla velice složitá, dodavatel byl vulgární. Pracoval denně cca 5-6 hodin. V průběhu práce se vyskytl skrytý problém o kterém nemohl dodavatel vědět. Domluvili jsme se na vícepracích a na navýšení ceny. Po provedení vícepráce dodavatel požadoval o cca 130 % vyšší částku než byla dohodnuta, na což jsem nemohl přistoupit. Nakonec jsme se domluvili na kompromisu, ale důvěra byla ta tam. Dodavatel se nebránil v průběhu vyjednávání vulgarismům, slovním útokům a raději nemluvě. Byl jsem rád, když opustil místo, za práci jsem mu zaplatil a rozloučili jsme se.
Nicméně jsem zjistil několik nedostatků, z toho jeden zásadní. Nedospárované obklady, protékající záchod, špatně nasazená baterie u vany, volně vložená, nepřimazaná, plastová dvířka u vany a pod umyvadlem a zejména pak nefunkční odpad v kuchyni. Jaké bylo překvapení, když po nutnosti vybourání části zdi bylo nové plastové koleno nasazeno na staré zmačkané potrubí, které bylo navíc v délce cca 15 cm ucpáno sutí (před rekonstrukcí byl odpad normálně funkční). Přikládám fotky toho, co tam nechal.
Příště se lépe informuju na internetu, vzhledem už k jedné recenzi na tuto firmu jsem se mohl vyhnout problémům.

Nedoporučuji, nedoporučuji, nedoporučuji. Vyvarujte se tohoto "živnostníka".

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+9
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.08.2012 uživatelem Uživatel_36248

IMG_5668
IMG_5672
IMG_5674
Diskuze
Nebudu zde podávat žádná vyjádření protože nemám povolený prostor fotodokumentace jako mají negativní referenti.
A zároveň jsem se rozhodl podat trestní oznámení na Vás a NEJ řemeslníky za špinění jména.
S pozdravem Šmakal R.
Pan Šmakal trestním oznámením vyhrožuje našemu už od první záporné reference a jak se zdá není to ojedinělý případ.

Navíc je třeba poznamenat, že dluží serveru peníze za poskytnuté služby (do doby, než jsme jeho účet pro kvalitu práce a neplnění pravdel zablokovali). K tomu asi není více co dodat, obrázek si udělá již každý sám.
Vážený pane ADMINISTRÁTORE.Bude dobré,když si přestanete plést pracovně právní vztahy a veřejnou informatiku.A ano,již jsem napsal,že budu tyto věci řešit soudně a po té neúspěšné LEVNÉ rekonstrukci statku,kdy přesto že zakázka byla finančně úplně jinde než se zde napsalo,se změnila finanční situace a přistupuji k těm zmiňovaným právním krokům.Ať je to už zmíněné poškození jména na internetu,nebo spam v emailech až po částku za zprostředkování obchodní činnosti.
S pozdravem Šmakal
Tady dokládám odkaz kde si všichni můžou prohlédnout,jak po celou dobu rekonstrukce je na kritizovaném odpadu nasazený starý sifon(právě z důvodu aby se zabránilo zanešení.Lidi jsou prostě dobytek a někdy je mi hanba že jsem Čech.
http://spektrumm.rajce.idnes.cz/Nej_remeslnici_a_jejich_krive_reference/
Dle fotky od autora reference mám za to, že odpad vůbec není ucpán sutí, ale je regulérně "zarostlý" rzí a veškerým odpadem za XX let používání. Pokud odpad dříve odtékal, tak maximálně s velkými problémy. Toto říkám na základě vlastních zkušeností. To co je na fotce rozhodně není vinou řemeslníka, který rekonstrukci prováděl.
Jinak práce a koupelna vypadají velmi pěkně a nejen obkladem a vybavením, ale i zpracováním. Pokud se vyskytly vady, žádal jste o reklamaci?
Chtěl bych Vám poděkovat za vyjádření.Děkuju
Jen krátce.
Před rekonstrukcí odpad fungoval perfektně bez jakýchkoli problémů.
To co je na fotce JE rozhodně chyba řemeslníka. - Měl tu trubku vyměnit, tak jak to udělal zkušený instalatěr, který tam byl po něm. Ostatně to již zmiňuji v původní recenzi - viz citace viz výše - (Jaké bylo překvapení, když po nutnosti vybourání části zdi bylo nové plastové koleno nasazeno na staré zmačkané potrubí, které bylo navíc v délce cca 15 cm ucpáno sutí (před rekonstrukcí byl odpad normálně funkční).).
Jinak to že to vypadá pěkně, to považuji od odborníka za samozřejmost.
Dne 25.8.byli vymazány kladné reference na mojí činnost.
Dne 26.8.byli kladné reference vráceny na profil firmy.
ztotoznuji se s vyjadrenim pana Wasyluka,byt podotykam,ze sem uplne odjinud a jen sem sem zavital v ramci vyhledavani stavebniho problemu..koupelna vypada dle foto kvalitne a to podotykam,ze trpim profesionalni deformaci a vidim kazdou nerovnost na obkladu...zivim se tim pres 16let...a potkavam se se stejnymi radoby zakazniky,co by zadarmo i chalupu si nechali postavit...podotykam,ze pro me podana ruka a ustni domluva vzdy znamenalo vic nez car papiru...preji vsem zucastnenym kladne vyreseni vsech starosti a co nejmene ,,cechu,, pri praci..:-) pekny vecer vam preji mira
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace