Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference DobryZednik.cz, Vladimir Strejcek

Popis zadání

vybourani sadrokartonove pricky

pred samotnou praci jsem se domluvila na shlednuti pro stanoveni predbezne ceny

prvni termin 14.00 az 15.00, pote dalsi za tyden 19:00

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Ani na jeden termin se pan Strejcek neobtezoval dorazit, poprve alespon zvedl telefon a navrhl termin druhy. S omluvou ze uz to nejen nestihne, ale ze bude dalsi 4 dny mimo Prahu. Po tydnu na druhy termin opet nedorazil a ani nebral telefon.

NIkdy vice, pokud chcete mit praci radne hotovou.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
-2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.11.2010 uživatelem Uživatel_6017

Diskuze
Dobrá pověst se neobejde bez stálého budování. Pokud je hodnocení seriozní, je dokladem, jak snadno si člověk "nadělá do bot", i když byl dobrý.
Presto o.s.
Možnosti této recenze velkoryse nabízí anonymitu a utajení autorky, ale na druhou stranu se vrací jako bumerang v tomto případě v podobě poplivání dobrého jména pana Strejčka. Hodnocení paní X je jednostranné a neznáme okolnosti, proč se pan Strejček jak paní X uvádí dále neozval. Mohly to být opravdu vážné důvody. Znám mnoho zákazníků, kteří se službami pana Strejčka byly a jsou velice spokojeni pro jeho odbornost, šikovnost a ochotu. Zároveň musím zmínit i rychlost a čistotu práce, smysl pro detail, odborné rady, včetně závěrečných úklidů po ukončení díla. Z vlastní zkušenosti směle mohu doporučit firmu pana Strejčka, kterou mi mj. doporučila další spokojená zákaznice- paní Buřilová z Prahy 10.
Zkušenost každého zákazníka může být jiná a má právo ji říct.

Pokud pro Vás osobně tato firma něco dělala a byl jste spokojen, máte možnost ji napsat za sebe referenci, stejně tak paní Buřilová. Stane se, že i dobrá firma prostě nemá svůj den.

Zároveň se firma sama má možnost k dané věci vyjádřit. Což ty seriozní dokážou i při nedobrém hodnocení - jeden příklad za všechny http://www.nejremeslnici.cz/reference/4325 A podívejte se na ostatní reference této firmy.

Jinak my kontakt na autorku máme a v případě potřeby můžeme nějaká fakta ověřit.

Myslíme si, že obvinění autorky, která mohla udělat špatnou zkušenost, není na místě. Děkujeme za Váš příspěvek a budeme se těšit na Vaši vlastní referenci.
Palec dolů s odůvodněním: Pomstychtivost
Mě pan Strejček předělával celý byt na Pankráci. Už jsou to 3 roky. A vše proběhlo výborně. Největším přínosem byly kontakty pana Strejčka, protože cokoliv bylo potřeba zařídit, tak pan Strejček udělal jeden telefonát a bylo to. A to v době, kdy jsme 2 měsíce čekali na sádrokartonáře a týden na instalatéra, bylo úplné vysvobození. Možná že ještě lepší byly ty obklady v koupelně, ty se vážně povedly. Je škoda slyšet že se někomu něco nepovedlo, ale stane se. Doufám že až si bude pan Strejček tyhle řádky číst, že mu to trochu zvedne náladu, po té studené sprše :))) Go pane Strejček, go!!!! :) Nina
Dobrý den, pokud přímo pro Vás pan Strejček dělal rekonstrukci, napište mu prosím za sebe referenci. http://www.nejremeslnici.cz/reference/new?provider_id=6018 Díky.
Palec dolů s odůvodněním: nějak tomu nevěřím ...
Vubec jsem praci pana Strejcka nehanila, ani jsem nemohla, protoze se na ni jaksi nedostalo. Pokud tedy dovolite abych popsala svoji zkusenost, i kdzy neni pozitivni. Samotnou me zajima proc pan Strejcek prestal komunikovat, ale nemohla jsem to zjistit, protoze jaksi.......prestal komunikovat. To pro ty mene bystre. Vase komentare jsou tedy dost "mimo misu". Pan Strejcek ma opravdu moznost se vyjadrit, sama bych byla rada.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace