Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Čištění interiéru auta mokrou cestou

Popis zadání

Kompletní čištění interiéru auta mokrou cestou. včetně tepování stropu.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Firma Hrubý čistí oblíbenou francouzskou metodou žaves (čili žádný velký s*aní). Pokud narazí na odolnější skvrnu, tak vám suše oznámí, že nešla vyčistit. Na některé části interiéru ani nesáhli (například kastlík, v němž byla dokonce nateklá špinavá voda). Na dveřích zůstal flek, který jsem poté odstranil během pěti vteřin. Slibované odstranění zbytků po dálniční známce proběhlo až po reklamaci. Na boku sedačky zůstaly psí chlupy. V plastové vaně kufru zůstal písek, který jsem vyklepal obyčejným otočením vzhůru nohama. Celkově službu hodnotím jako slabou a za 1190 Kč nemám nejmenší chuť ji u této firmy opakovat.

Dohodnutá cena
1 190 Kč
Skutečná cena

1 190 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.07.2012 uživatelem Ondřej Jireš

Diskuze
Dobrý den pane Jireši,
je mi upřímně velmi líto, ze jste byl z návštěvy u nás zklamán. Přijměte prosím moji hlubokou omluvu a věřte, že tak jak naše služby popisujete je standardně neprovozujeme. Velmi nám záleží na dobré pověsti a o tom svědčí i mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací a posílají k nám svoje známé.
Každopádně nedostatky, jak je popisujete (voda v přihrádce, chlupy a flek na dveřích) jsou jistě nepříjemné, ale řešitelné, a to buď u předání vozidla, nebo samozřejmě i později, telefonicky přímo se mnou.

Pokud tedy budete mít zájem, rádi Vám nedostatky odstraníme a uhradíme občerstvení v blízké kavárně, zatímco budete na vozidlo čekat.

Stačí mne kontaktovat na telefonním čísle nebo na emailu a můžeme se domluvit na termínu, který Vám bude vyhovovat.

Hezký den, Jan Hrubý

P.S.: Bohužel opravdu existují fleky, byť je jich velmi málo, které není možné odstranit (například pokud dojde k trvalé změně barvy textilie vlivem působení agresivní látky).
Dobrý den,
vážím si vaší reakce a děkuji za férovou nabídku (které však nevyužiji, protože jsem si auto dočistil sám a nezůstal už ani jeden flek). Přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Hezký den, Ondřej Jireš
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace