Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zasklení lodžií

Popis zadání

Předmět hodnocení - Zasklení 8 lodžií systémem KLIMA v bytovém objektu Bytového družstva Dobřejovická 567, Praha 4 Lhotka. Smlouva uzavřena 8.12.2011, dohodnutý termín dokončení dodávky 25.1.2012. Dohodnutá cena 210 760,- Kč.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Podobně jako v existujícím hodnocení Barancové ze dne 19.3.2012 upozorňuji na velmi nesolidní jednání firmy Jan Šilhan. Jednání pana Šilhana je velmi podobné s případem ve výše zmiňovaném odkazu. Pan Šilhan převzal zálohu na materiál ve výši 160000,- Kč. Po krátkém období, kdy nebylo možné udělat montáž v termínu kvůli nízkým teplotám, se pan Šilhan přestal ozývat. Ozval se nakonec až ke konci dubna a byl dohodnut termín montáže v našem domě ve dnech 2.5.2012 - 5.5.2012. Domluvili jsme se na slevě z prodlení. Avšak domluvený první den montáže nepřijel, to se omluvil. V dalších dnech 3.5.2012 a 4.5.2012 se objevil a namontoval zaklení 4 lodžií. 5.5.2012 se opět neobjevil a domluvil náhradní termín. Ze zbývajících lodžií částečně namontoval 3. V některých případech však nedokončil izolace, v několika případech systém vyžaduje doladění. Na domluvený termín zasklení poslední lodžie opět nedorazil, tentokrát bez omluvy a vysvětlení a od té do nereaguje na maily, SMS a nezvedá telefony.

Pan Šilhan se snaží v komentářích na výše odkazované negativní hodnocení omlouvat, naše družstvo ale výše zmíněné negativní hodnocení potvrzuje svou vlastní zkušeností.

JEDNÁ SE O VELMI NESPOLEHLIVOU FIRMU, SE KTEROU VELMI NEDOPORUČUJEME PO ZKUŠENOSTECH V NAŠEM DRUŽSTVU UZAVÍRAT JAKOUKOLIV ZAKÁZKU !!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.06.2012 uživatelem Uživatel_32843

Diskuze
No důležitý je jak to dopadlo žé, zasklení provedeno ke spokojenosti všech 8 lodžií. A družstvo ještě ušetřilo 30.000,-Kč z celkové zakázky po vzájemné domluvě o slevě. Nechci se omlouvat ani hájit, mám no to také svůj názor. Je zvláštní , že p.Barancová kterou jsem po nalezení její reference na moje jméno kontaktoval, že se zasklením je spokojena!!! Proč další zákazník ze stejného domu jako je paní Barancová má referenci pozitivní. Ano může se stát ,že vznikne problém, ale nikdo natom nezůstal škodnej. Vždycky jsem se snažil bez problému sjednat nápravu, většinou né malou slevou.
Bohužel, to dneska není to pravé, dneska každej rád druhému ublíží.
Přeju všem nájemníkům BD Dobřejovická aby jim zasklení léta sloužilo k jejich prospěchu. Což je vždy moje jediné přání. Spokojený zákazník.
S úctou Všem Jan ŠILHAN
Nechci jistě nikomu ubližovat a nebýt tohoto komentáře, považoval bych věc za vyřízenou. Nicméně v této situaci bych přidal malé doplnění. Uvedený komentář byl psaný v době, kdy pan Šilhan nereagoval na naše urgence a mnohé pokusy domluvit se na dokončení zakázky. Ta byla nakonec dokončena v říjnu 2012 a naše družstvo zaplatilo nakonec o 28 031 Kč méně, tj. o částku odpovídající smluvní pokutě za zpoždění dodávky o 266 dní. Více se k dané zakázce nemíním vyjadřovat. Jako můj poslední komentář v této věci bych řekl, že je jistě dobré, že zakázka byla nakonec dokončena, o celkové výhodnosti a naší možné spokojenosti nad uvedeným postupem realizace díla, ať si udělá obrázek každý sám ...
Petr Pollák, Praha 4
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace