Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Čištění kožených sedaček, impregnace kůže

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Strojní čištění kožené sedačky a taburetu včetně impregnace kůže.

Dodavatel (řemeslník)
Ing. Jan Hrdlička (Praha 6)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Sedačka na první pohled čistá, ale špína natekla mezi sedáky, kde zůstala, místa pod opěrnými polštáři vyčištěna nebyla, sedačku jsme si museli dočistit sami.
Termín dodržen až na hodinové zpoždění.
Cena mírně vyšší než dohodnutá.
Na souhlas s pořízením fotografií u nás v bytě se nás dodavatel nezeptal!!!
Příště si tuto firmu rozhodně nepozvu. Přístup i odvedená práce se rozhodně nedají nazvat profesionální. Focení bez našeho souhlasu se nedá slušně okomentovat.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

2 400 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.04.2012 uživatelem Uživatel_29239

Diskuze
Pokud nesouhlasíte s uveřejněním fotografií, protože zasahují do Vašeho soukromí, můžete referenci upravit a fotografie smazat. Nebo pokud napíšete na info@NejRemeslnici.cz, uděláme to za Vás.
Dobrý den,
anonimita pisatelům dovolí všechno a Vy to přeháníte. Jak jinak by firmy měly dokazovat svoji práci, když si ji nesmí nafotit? V čem Vám fotka sedačky naruší Vaše soukromí? To nechápu. Grüner
Myslím, že je slušné se zákazníka předem zeptat, jestli si dodavatel může "svoji práci" vyfotit. Fotit tajně a pak dát fotky na web mi nepřijde úplně korektní.
Tajně, jak píšete by bylo, kdyby se Vám do bytu vloudil pod nějakou záminkou a pak si byt fotil, pokud v bytě dělá svoji práci, na kterou si ho pozvete, tak si ji fotí, dělají to téměř všechny firmy, není to jen kvůli reklamě, nebo referenci, je to ale i pojistka, krytí, kdyby si potom klient stěžoval, že něco bylo poškozeno, nebo že měl něco udělat a neudělal to tak jak bylo dohodnuto atp. A zásah do soukromí to není, nezveřejnil ani vaše jméno, ani adresu, a pochybuji, že by někdo podle nafocené sedačky poznal, že jde právě o Vaši sedačku. Mějte se Grüner
plně souhlasím s pani Grünerovou tohle je výsměch všech firem a řemeslniku.Jak se pak mají hájit.Vždy na zakázke si vše vyfotím před realizací a po realizaci práce,jistota je jistota.Iportál by měl k tomu přistupovat fer to znamená jestli zákaznici nechtějí aby byli uvěřejnené fotografie a napíšou zlou referenci portál by měl tuhle referenci nezveřejnovat.Dnes se člověk setkává s lidmi kteřím v životě nevyhovíte at děláte co děláte,nebo do očí vám řeknou supr a pak napíši zlou referenci,palec dolu- neukázat fotky a kritizovat.
Palec dolů s odůvodněním: fotky ne-kritizovat ano
Mno, myslím, že slušné zeptání a vysvětlení proč fotím byt bylo od řemeslníka zcela na místě a je chyba, že to neudělal. A to bez ohledu na to, že zveřejnění fotografie bez ztotožnění z konkrétní osobou není zásah do soukromí... i když např. na portálech typu řemeslníci se ztotožnit dá.
Zdravím Vás paní Milo, jak jste mi odpověděla v jedné reakci - A moudří se poučí.:-)... tak jsme se poučili, tohle všechno už máme za sebou, nepodnikám rok, ale 20 let. Já se také klientů zdvořile ptala, žádal o souhlas a zjistila jsem, že bych něměla ani jednu fotku, ani jedno video, ani jeden DůKaZ, proti klientovi, který si myslí, že on smí všechno a firma ať dřží pusu... My si fotíme nebo natáčíme vše a klientovi to pouze oznámím, nečekám na souhlas a věřte v 99% klientů to vůbec nevadí, a to 1% klientů ať si sáhne do svého svědomí. A anoninita klientů na nejřemeslnících je velice dobře zachována, jedině firma je zveřejněna se všemi kontakty, autor reference se nemusí ani podepsat, my se například podepisijeme vždy. Hezký den Grünerová
Také vás zdravím! :-) To jestli řemeslník požádá, anebo asertivně oznámí je v tomto případě jedno a obojí je fér a dá se očekávat, že ty fotografie budou sloužit pro interní účely firmy v případě sporu apod. V tom druhém případě je mnohem méně pravděpodobné, že dostane odatečně zamítavou odpověď a žádost o smazání fotografií. Ale o tom jste se v praxi přesvědčila sama. :-)
Dobrý den paní Milo,nezneužíváme pořízené fotky, použijeme je pro referenci, nemyslím si, že by pořízení fota nebo videa klienty poškodilo, nebo jim způsobilo nějakou újmu. A pokud někdo chce zdůraznit, že neco není uděláno tak jak mělo, tak by to měl dokázat, nejen zkritizovat a v tomto případě, by foto jistě neuškodilo nikomu. Také jsem použila do našeho inzerátu fota jednoho bytu, kde nám klient nedoplatil za dokončenou zakázku, protože podle něj to nebylo ptrovedeno dle jeho představ, ale podle soudsedů si do bytu vodil exkurse a zrekonstruovaným bytem se všem velice rád chlubil. Peníze jsme oželeli a jako satisfakci jsem nafocené práce na bytě dala nejen na naše www.stránky, ale fota dávám i do našich inzercí, ať tu naší práci vidí, my se za ni nestydíme. Hezké Velikonoce všem, Grünerová .
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace