Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Drobné zednické práce Brno-Tuřany.

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Hledám zedníka na osazení překladu, vystavění zdi + finalizace jemnou omítkou. Termín realizace od 5.9.

=== Nabídka
Dobrý den ,reaguji na Vaší poptávku a nabízím nezávaznou konzultaci na místě kde vše probrali osobně.V případě zájmu mě kontaktujte nebo zanechte kontakt a já se ozvu.
Marek Jakš

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Pan Jakš je velice ochotný a vstřícný, rozpočet 15 - 18 tis. dodržel.
Tím ale seznam pozitiv končí. Ano práce provedl dle zadání, ale výsledek? Nečekal bych, že zedník který má dnes vlastní živnost je schopný postavit nerovnou zeď. Pan Jakš jednu stavěl sám a jednu dodělával a ani jedna není rozhodně rovná. Jednu zeď nám opravoval neboť tam byl na 2m rozdíl více než 1cm ale i tak není výsledek dobrý.Bohužel na jeho práce navazovali další práce které již nebylo možné posunout. Máme na pana Jakše trvalou památku docela viditelnou. Rozhodně mu taky nepůjčujte řebřík nebo jiné nářadí neboiť Vám ho nechá silně znečištěný od omítky. Rozhodně tedy nedoporučuji neboť poměr cena/výkon nevyznívá příznivě.

14.10.

Moje velká nezpokojenost vznikla hned jak jsem k nově postaveným zdím přiložil vodováhu. Stačí se podívat na obrázky jeho postavěné zdi a porovnat to s původní zdí - název Puvodni_1. Tam byla byla dle pana Jakše nerovnost. Nemám chuť nad touto diskusí trávit více času a správně bych měl od pana Jakše žádat vrácení části peněz za nekvalitně odvedenou práci !

Dohodnutá cena
Skutečná cena

18 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.10.2016 uživatelem Uživatel_152538
Nova_4    

Nova_1
Nova_2
Puvodni_1
Nova_3
Nove_postavena_zed
Nova_4
Komentář dodavatele
Děkuji za reference panu Jelínkovi. Chtěl bych je doplnit o všechny informace. V příloze dokládám fotografie, kde první čtyři jsou foceny před zahájením prací a další z průběhu prací dělaných na zakázce pana Jelínka. Co se týče nerovností zdí, mohu jen říct, že zdi se přistavovaly do již stávajících a ty nebyly rovné, tudíž se nerovnost jen prodloužila-což nelze ovlivnit. Na tuto skutečnost byl pan Jelínek předem upozorněn a nic nenamítal. Dále jsem na této zakázce provedl: fajnovou omítku, sádrokarton na stropě i na stěně, atd. Na panu Jelínkovi mě mrzí, že při kontaktu s ním, ať už osobním nebo telefonickém, vždy se vším souhlasil a neměl námitek. S prací při předání zakázky byl spokojen, a proto mi není jasná jeho nespokojenost posléze.

Zde na tomto odkazu jsou k dispozice fotografie z této zakázky:
https://onedrive.live.com/?id=70BAF4747AB0DDCC%21108&cid=70BAF4747AB0DDCC
Diskuze
Odkaz na fotky byl vložen firmou s naším vědomím. I hodnocené firmy mají prostor se k referenci vyjádřit.

Každopádně nás mrzí, že komunikace mezi oběma stranami vygradovala. Jsme ochotni i připraveni do sporu vstoupit jako mediátor, ale po ukončení zakázky to již možné není. Potřebujeme o problémech vědět aktuálně. Cílem je spokojený zákazník, ale bez kvalitních firem to nepůjde. Jsme připraveni všem pomoct.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace