Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Elektrický bojler, instalace bojleru

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Potřebuji zakoupit a nainstalovat elektrický bojler o kapacitě 80 litrů. Bojler by měl vyhovovat potřebám malého bytu, ve kterém bydlí dva lidé. Optimálně by měl mít energetickou účinnost A. Preferuji spolehlivost před množstvím funkcí. Součástí zakázky je odinstalování bojleru, který je v bytě nyní.

=== Nabídka
Dobry den,
Domontaz a montaz boileru 2500.-
+ boiler tatramat popř. Drazice.
Pokud bydlite na zizkove ci vinohradech. Je to uplne jedno ktery tam date, doporucuji nejlevnejsi ariston ti. Jelikoz v teto lokalite praha 3 je voda s velkym obsahem kamene, ktery se vam za 5let pekne v jakem koliv boileru usadi.
S pozdravem R. Maruna

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Celkový dojem je pozitivní. Pan Maruna je schopný a solidní a určitě jeho služby doporučuji. Nicméně mám jednu výtku. Bojler, který jsem si vybral, byl bojler značky Dražice. Pan Maruna tuto značku doporučil. Vybral jsem si model OKHE 80 Smart. Při elektroinstalaci bojleru byl pan Maruna v nesnázích a řekl mi, že tento typ nikdy neinstaloval a že s ním nemá zkušenosti. Bojler nakonec zapojil, ale oznámil mi, že jakékoliv reklamace a potíže s elektroinstalací bych měl raději řešit s firmou Dražice. Jak jsem později zjistil, jedna funkce bojleru nefungovala správně. Volal jsem firmě Dražice a zjistil jsem, že typ bojleru, který jsem si vybral je natolik nový, že ani výrobce nemá dostatečné zkušenosti se servisem. Nakonec jsem zjistil, že bojler je správně zapojený a ta jedna funkce, která mi nefunguje správně, zas pro mě není tak důležitá. Kotle dnes jsou čím dál tím složitější a zahrnují hodně elektroniky. Panu Marunovi bych doporučil, aby se více informoval o složitostech produktu, který si zákazník vybere, zvlášť, když je to produkt značky, kterou pan Maruna doporučí. Jak jsem ovšem uvedl na začátku, služeb pana Maruny bych využil znovu, protože je solidní a ochotný.

Dohodnutá cena
2 500 Kč
Skutečná cena

9 269 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.05.2012 uživatelem Uživatel_28192

Diskuze
Dobrý den,
Děkuji za informaci, ovšem ve Vaší zakázce bylo původně že preferujete funkčnost před množstvím funkcí, tento boiler jste si sám vybral na internetu ani já nevěděl že je to novinka. Ve velkoskladu kde jsem ho bral byly nuceni založit kartu.Jak vidíte i po telefonátu s výrobcem který též nic neví, je docela problém někdy něco zjistit. Informovat se o novinkách není někdy úplně jednoduché, jelikož již mi bylo sděleno přímo od výrobce... Jste instalatér tak si poraďte :). Jelikož jste si typ boileru vybral sám bylo mojí povinností Vám ho nainstalovat. Náš zákazník náš pán. Jelikož rozbalujeme zboží přímo u zákazníka, nebylo se možné předem na Vás připravit:) Doufám že vše funguje naprosto perfektně k Vaší spokojenosti.
S pozdravem Roman Maruna
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace