Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalatéřina

Popis zadání

Výměna umyvadla

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pro služební byt jsme objednali tuto "službu", kolega správce byl nemile překvapen, byť dal "zručným rukám" více šancí. Bohužel šlo o karneval neschopnosti bez výsledku, utekl od rozdělané práce, dostali jsme podivný účet na jiný subjekt (zajímá se FÚ, nelze zaúčtovat). Bylo nutné objednat jinou službu, aby napravila, co se dalo. Přesto si vzal odměnu 500,-, prý požadoval 900,- i poté, co utíkal od práce, kterou nezvládal.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.03.2012 uživatelem marc33

Komentář dodavatele
Pohled na stejnou situaci mohou mít dva lidé naprosto rozdílný.
První den proběhla demontáž umyvadla, s následným zjištěním, že podle požadavků na zavěšení umyvadla nového hrozí navrtání stávajícího rozvodu vody. Druhý den již bylo jisté, že zadání zakázky směřovalo k navrtání potrubí. Vyřešil jsem to přeložím závěsu skříňky pod umyvadlem do nejkrajnější polohy. Bohužel i v tomto místě nebyl podklad pod kachličkami soudržný. Na řadu přišla chemická kotva. Z důvodů vytvrdnutí se domluvila návštěva další den. Tento den bylo již vše v pořádku, umyvadlo zavěšeno, až na šuplík pod umyvadlem, kterému zavazel v cestě sifon. Nabídl jsem řešení v podobě úpravy zadní části šuplete. Toto řešení se zadavateli nelíbilo a jelikož neznám žádné další rozumné řešení od pokračování práce jsem raději upustil. Dané obtíže jsem nepřipisoval na vrub mojí práce, ale spíše lokálním podmínkám. Chybějící dokumentace, nesoudržný podklad pro zavěšení umyvadla, špatný druh sifonu nebo neochota upravit šuple. Přesto jsem byl ochotný z částky podle oficialního ceníku 900Kč slevit na 500Kč, z důvodu nedokončení zakázky. Myslel jsem, že došlo k smířlivému uzavření zakázky. Tato negativní recenze je pro mě malým překvapením a budu se snažit tuto zakázku dodatečně vyřešit tak, aby byly obě strany spokojené.
Diskuze
Zdá se, že tento nesourodý "řemeslník" vidí věci vždy po svém. Radit musel sám správce, půjčovat náčiní, vymýšlet řešení. Mistr chtěl utíkat vícekrát, pan správce se mu snažil pomoci... Po negativní reakci po útěku z místa práce nabídl dohodu, přistoupili jsme na ni, avšak už se neozval. Tohoto šikulu tedy vřele nedoporučujeme. Pozor, dává účty od jiného subjektu. Toto již řeší účetní oddělení s FÚ.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace