Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Stavba sporaku

Popis zadání

Prestavba sporaku dle stareho do stejneho prostoru. Stary sporak byl zbouran a ve stejnem miste postaven novy ve stejne velikosti.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Po asi trech reklamacich / pouzite nevhodne a nekvalitni taly, nestejny dekor kovani, uvolnene soucasti ramu, hlavne spatny tah topeniste / jsem po 1,5 roce dosahl alespon castecne prestavby a konecne topim.
Komunikace ze zacatku vstricna, po reklamacich jsem si pripadal jako nekdo kdo otravuje a jednani bylo na urovni ze jsem si vse vymyslel. Bohuzel jsem mel pravdu a sporak se musel prestavet. Potom jednani na bodu mrazu.
Na dalsi prestavbu krbu, kterou budu na podzim delat uz ale pozvu skutecneho kamnare, bohuzel nikde neni dost recenzi a zastitovani se Cechem kamnaru nestaci. V mem pripade tedy plati spise opak a je lepsi predem videt nejakou skutecnou praci.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.07.2016 uživatelem Tonda

Komentář dodavatele
Přestože mě zákazník kontaktoval sám bez prostřednictví ,,NejŘemeslníků", rád se také k záležitosti vyjádřím.
Se zákazníkem byla podepsána písemná objednávka a standardním způsobem si ještě před započetím stavebních prací osobně materiál a všechny díly prohlédl a jejich použití neodmítl. Po dokončení stavby dílo protokolárně bez připomínek a závad převzal a zaplatil. Komponenty pro stavbu nakupuji u výrobců, sám je nevyrábím, takže problémy, které se občas mohou vyskytnout řeším dál. Tak bylo na základě písemné komunikace a se vstřícností postupováno i v tomto případě, kdy byly reklamované závady řešeny opravou, nebo výměnou dílu. Když zákazník uvádí, že to celé trvalo 1,5 roku, asi už zapomněl, jak mi opakovaně psal, že objekt už je zazimovaný, není dopravně přístupný, neni tam voda a sám se ozve na jaře příštího roku, až tam opět začne jezdit. Takže jsem to byl já, kdo se časově přizpůsoboval jeho termínům. Pro nás to v součtu byla práce na pár hodin.
Při stovkách realizací za 25 let praxe v oboru musela i negativní zkušenost časem přijít. Přesto jsem byl negativní reakcí překvapen, protože mi zákazník při posledním setkání osobně do očí nic z toho neřekl a při odchodu se dokonce omlouval.

Vlastní úsudek ať si každý udělá sám.

S dokonalou úctou Ing. Petr Molčan
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace