Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Podlaha v panelovém domě

Popis zadání

V listopadu roku 2011 bylo potřeba srovnat podlahu a položit PVC v panelákovém pokoji o výměře zhruba 18 m čtverečních. Na firmu pana Petera jsem dostala kontakt při nákupu PVC v prodejně BRENO. Zde jsem objednala PVC Pearl Maruin 2001 s tím, že firma pana Petera mi jej dodá a vyfakturuje.

Dodavatel (řemeslník)
Milan Peter (Klášterec nad Ohří)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Pan Peter zvedl telefon i v sobotu, hned jsme se domluvili - doposud kladné. Firma ošetřila podlahu cementem a perlinkou, za čtyři dny položila na holý beton PVC. Zaplatila jsem 12500,-Kč tím, že faktura bude dodána. Šok přišel za týden kdy jsme stavěli nábytek a ten na nás padal, jediné řešení bylo přivrtat ho ke zdi. Pana Petera jsem třikrát upomínala telefonicky o dodání faktury .... je 15.3.2012 a je mi jasné že fakturu nedostanu. O fakturu jde až v poslední řadě, ale takhle bych si srovnala a položila podlahu i sama!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.03.2012 uživatelem Jikane

CIMG0464
Diskuze
Milá zákaznice.
Rád bych vám připomenut to, o čem jsme mluvili ještě před konáním práce. Sama víte, že vaše podlaha byla v tak katastrofálním stavu, že jsem z prvu odmítl na takový podklad podlahu položit (Podlaha byla kompletně rozpraskaná s velmi hlubokými a silnými dírami). Řekl jsem vám, co všechno by bylo potřeba, aby podlaha byla rovná a v pořádku, tato varianta se vám však nelíbila kvůli vyšším nákladům. Navrhl jsem vám daleko levnější variantu, při které jsem vás však upozornil na komplikace, které mohou nastat viz. nerovnosti, byla jste předem informována o všech rizikách a souhlasila jste. V dobré víře že jste obeznámena, jsem podlahu uvedl do takového stavu, aby na ní vůbec bylo možno lino položit. K faktuře bych dodal, že ta vám byla zaslána poštou, pokud jste ji neobdržela, není chyba na naší straně. Nejřemeslníky jsme písemně žádali o váš telefoní kontakt, abychom vám případně náhradní fakturu mohli dodat a také abychom vám připomněli naše (bohužel pro nás) jen slovní vyrozumění. Kontakt jsme odmítla zveřejnit, což myslím svědčí za vše. Snažíme se našim zákazníkům maximálně vyhovět, bohužel se nezavděčíme všem.
S přáním krásného dne Peter.
(Uvedená cena je konečná a vč. veškerých nákladů na vámi vybrané lino a pokládku)
Palec dolů s odůvodněním: upomínáte jen chybějící fakturu, ale nerovnost ne? Takže jste na to byla upozorněna?
Dobrý den pane Peter.
Pravdu máte v tom, že podlaha nebyla v dobrém stavu a byly v ní praskliny, proto jsem se také obrátila na odborníky. Mimochodem takový stav podlahy tu má 90% sousedů, podlahy si pokládají sami a nábytek jim stojí. Není ale pravda, že v podlaze byly díry, tu jedinou jste tam vykopal vy. Není pravda, že jste mi nabízel jiné řešení a není pravda, že jsem byla seznámena s riziky, pokud by jste mi předem řekl, že podlaha bude křivá obrátila bych se zcela určitě jinam. Kontakt na mě máte v e-mailu poslední jsem vám psala 25.1. a měl by jste ho mít i na vaší části faktury......Když si berete do písmenek obrat že něco o něčem svědčí, nechť si každý udělá obrázek sám. Mou chybou bylo, že jsem netrvala na písemné dokumentaci a že jsem vám zaplatila bez faktury.
Přeji krásný jarní víkend.
S pozdravem Jitka Drahá.
Fakturu do dnešního dne nemám!!!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace