Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Fabiony, malování a pokladka laminátu

Popis zadání

Dokončení rekonstrukce bytu, vymalování, připevnění sádrových fabionů u stropu, připevnění sádrových prvků u kleneb u dveřních otvorů, pokládka laminátové podlahy.

Dodavatel (řemeslník)
Michal Tirpák (Podbořany)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Smlouvy byly sepsány, byly předány klíče a začala práce. Ze začátku jsem byla spokojena, dveřní klenby se sádrových odlitků byly udělány moc dobře. Poté ale sádrové fabióny u stropu trvaly věčnost, prý pokud má být práce poctivá, je na to třeba delší dobu. Zde už byl termín překročen tak o týden. Pokládka laminátu v ložnici trvala věčnost, poté byla poničena a poškrábána, prý vypadlo okno, které odnes pán Tirpák někam a do dnešního dne jsem okno nedostala. Je to okno atypické polokruh, takže výroba nového něco stojí. Poté zažádal o další finance, které mu chybí na koupi materiálu, sádra, ukončovací lišty, lišty na obložení laminátu. Peníze byly zaslány na jeho účet a na dotaz, kdy bude konečně byt hotov jsem dostala vždy odpověď. " Pokud chcete poctivou práci, trvá to nějakou dobu. Termín byl už překročen o 3 týdny a když jsem přišla na kontrolu, byl pán Tirpák podiven, na druhý den si sbalil věci ( spával tam, neboť to měl dovoleno) a odjel a již nepřijel. Práce nebyla dokončena, byla hotova snad jen polovina. Další den jsem se od něj dozvěděla, že snad prý musí do nemocnice. Klíče mi po týdnu hodil do schránky, sbalil zbytek věcí a už se neukázal. Peníze mi dodnes dluží za nedodaný materiál a chybí okno, které odnesl. Slíbil, že peníze vrátí ale už jsem nedostala ani žádnou odpověď na maily a ani žádné peníze. Nedoporučuji tohoto pána. jak se říká, sliby, chyby. Naslibuje plno věcí ale skutek utek. Navíc bydlel v mém bytě, kde topil jak v sauně a dělal zakázky u jiných lidí, proto jeho práce na mém bytě nebyla dokončena. Toto jsem zjistila podle reference zde, kde si na něj jeden pán také stěžovalv době, kdy měl pracovat na mém bytě..

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.05.2012 uživatelem Uživatel_14104

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace