Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Neodtékající záchod+kapající páková baterie

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Neodtékající záchod ve starém cihlovém domě, trubky se pod bytem stáčí do oblouku, a jak jsou staré, tak se asi snadno zacpou. V loňském roce proběhlo čištění strojem, a po týdnu opět špatně odtékalo. Od té doby čistím čas od času louhem. V tuto chvíli to vypadá opět tragicky, záchod odteče tak za 30 minut.

Za záchodem je vana, kde se odpady sbíhají a pak stáčejí v oblouku dolů. Rád bych to vyřešil tak, abych už měl od toho pokoj, nicméně primárně potřebuji co nejdříve, aby zprovoznilo odtékání. Jsme mladá rodina s dětmi, uvítáme co nejnižší cenovou nabídku, ale i rychlost. V bytě bydlíme a potřebujeme funkční toaletu. Upřednostním tentokrát někoho s vybavením i na případné strojové čištění, kdyby bylo potřeba.

Viděl bych to takto:
-oprava odtoku záchoda
-kapající páková baterie
-záchodová mísa se po dotažení povoluje a mírně viklá, je na dlaždicích, šrouby má nové, možná by stačilo dát pod ní lino, aby si lépe sedla?

+kalkulace na případnou rekonstrukci odpadů v koupelně, aby se předešlo zacpávání v budoucnu.

=== Nabídka
Dobrý den oprava všeho 900,-Kč za práci.Kaukulaci provedu na místě.Termín 22.1. po 15.00 hod.S pozdravem Bichoz

Dodavatel (řemeslník)
Bichoz (Zlíchov)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Nakonec se realizovala rekonstrukce koupelny jako celku, toto bylo na můj popud, rozleželo se mi to v hlavě a řekl jsem si, že když už něco, tak všechno a pořádně Odpad se předělal, vana a záchod se vyměnili, nové obklady, dlažba, štukování, bílení, betonování podlahy. Kapající pákovou baterii jsem si vyměnil sám ještě před rekonstrukcí. Výsledná cena 11.000 za práci je solidní, materiál nepočítám, ten jsem si platil sám zvlášť. Celkový dojem je velice dobrý. Pár detailů by mohlo být o něco lepších (nedokonalé zaspárování v některých místech kolem vany, ale to si dodělám sám).
Co bych doporučil zlepšit, tak při umístění pračky na novou podlahu zkontrolovat, zdali dobře sedí a případně donastavit. Je to detail, který si může zákazník upravit sám, ale ne vždy to umí.
V čem bych ještě doporučil se zlepšit, tak v odhadu ceny a množství materiálu a v odhadních a předběžných kalkulacích nezapomínat na položky, které je potřeba započítat. Nicméně chápu, že se všechno řešilo ve spěchu a za pochodu, bylo potřeba udělat cenový nástřel třeba během 20 minut a prostě se za této situace na něco může zapomenout. Přesto pro někoho s omezeným rozpočtem může být chyba v kalkulaci zásadní.
Celkově firmu bichoz doporučuji. Výsledek hodnotím jako velmi dobrý, realizace byla také rychlá (něco málo přes týden).

Dohodnutá cena
Skutečná cena

11 000 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.03.2013 uživatelem Jiří Meitner

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace