Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Fasáda cca 330 m2

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Fasáda 100 mm polystyrén lepidlo, armovací síťku štuk nátěr cca 330 m2
Termín Duben Květen


=== Nabídka
dobrý den,
tímto odpovídám na poptávku "zhotovení fasády"

-lepení polystyrenu,kotvení,armování.....................250,-/m2
-štuk .....................50,-/m2
-malba .....................35,- - 45,-/m2

-toto je orientační cena za práci, k nacenění materiálu je důležité obhlídnutí místa realizace

s pozdravem ................. - stavební a dokončovací práce

Dodavatel (řemeslník)
Michal Cyprián (Chožov , okr. Louny) Plus
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Zpočátku byla dohoda s dodavatelem výborná, ale později jsme ho nemohli sehnat, nezvedá zásadně telefony, ani nereaguje zpětně na nevyřízený hovor, čili jakákoliv dohoda je nemožná. První etepa dokončena, ovšem na druhou etapu dodavatel nenastoupil a když mi po osmi dnech zvedl telefon tak mi zdělil, že nastoupit nemůže protože má jinou zakázku. Nás stojí každý den opoždění stavby 2314 Kč a pan Cyprián nám ji minimálně o 17 dní opozdil. Dodnes také nevrátil klíče od dotčených nemovitostí, proč asi??

Dohodnutá cena
Skutečná cena

47 100 Kč

Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.07.2012 uživatelem LD33

Komentář dodavatele
dne 19.3.2012 jsem nastoupil na sjednanou zakázku dle telefonicky smluveného termínu a hodiny. Po dohodnutí zbývajících detailů jsem započal zakládat soklové lišty,což bylo nemožné,protože p.D nechal vybourávat prostory v mezipatrech a bylo nebezpečí úrazu. tím jsem se nenechal odradit a započal jsem fasádu ze štítové části. Po olepení a ukotvení polystyrenem této části cca 90 m2 mi bylo řečeno, že je to zbytečný, že se štít strhne, kvůli půdní výstavbě. další týden problém se stavebním úřadem-p,D nechal postavit lešení na sousední pozemek bez svolení majitele a pak si vymýšlel story. A teď pro p.D.:trochu se zamyslete nad touto referencí, nenechám špinit svoje jméno,kdo Vám kopal kanalizaci,kdo tahal materiál do podkroví,kdo betonoval věnce atd.? nebýt mě tak ta stavba stojí mnohem déle, nehledě na to že jste ji nechal stát ze svojí blbosti.A ještě jedna zásadní věc: jako stavař na kterého si hrajete by jste měl vědět, že štuk se na polystyren nedává.....Jsem bohužel stavební technik a na zateplení mám ISO od Basf. tato reference je neoprávněná a nezakládá se na pravdě. autor této reference udělal spoustu zásadních chyb a snaží se to na někoho svést, story co uvádí je neúplné a nepravdivé
s pozdravem Cyprián
Diskuze
Pane Cypriáne asi se Vám to plete. Začal jste montáž soklové lišty, ale ve štítě čili podle dohody a detaily jste si bohužel moc nedohadoval, přesto, že jste věděl, že se bude nahoře dělat podkroví zaizoloval jste i starý štít. Takže jak si jistě pamatujete nahoře ve štítě bylo strženo asi 3 m2 Vámi vytvořeného obkladu, myslím, že to nestálo za zmínku.

Ke kauze lešení se nebudu vyjadřovat. Bezesporu jsem udělal chybu, ale ta s vámi nemá nic společného a věc je vyřešena. Jako stavař na kterého si nehraju vím, že se štuk na polystyrén nedává, ale vy jste mi na něj udělal nabídku. Proč?

Nevím však co to má společného s tím, že vy jste tuto fasádu nedodělal a ani jste celý případ nijak neřešil. tak co na Vás já chci svést, že jste nenastoupil v dohodnutý termín a týden jste nezvedal telefon a po týdnu, když jste mi ho zvedl tak jste sice říkal, že Vás to moc mrzí, ale nastoupit nemůžete, protože montujete okna. Tak to na Vás svádět nemusím.

Bezesporu jste byl přínosem i přes to že jste výšku kanalizace trefil až na potřetí, doufám že jste pochopil, že od oka ji kopat nelze a není stejné jestli má spád 3% nebo 14%, i kyž jak jste zpočátku tvrdi " to je dobrý ono to poteče".

Konečně jste technik od Basf, (nevím jestli bohužel, někdy to tak vypadalo, ale to jsou Vaše slova) a máte asi jině znalosti mezi něž by ale měla patřit bezchybná dodávka a osazení parapetů. Jak si jistě pamatujete, sám jste je dvakrát předělával a pak je ještě předělávala firma, která po Vás fasádu dodělávala a výsledek nic moc. A to jsem se Vás na začátku ptal jestli jste schopen parapety dodat. Tvrdil jste, že jo a vybral jste v hobymarketu variantu která se dělá pouze do šíře 300 mm, přesto že jste věděl že potřebujete i šíři která tento rozměr značně přesahuje. Stejně tak je nepochopitelné, že jako technik namontujete APO lišty maskovací lištou směrem do tepelné izolace, takže mi ještě jednou řekněte kdo dělá zásadní chyby?

Tohle bychom Vás naučili, ale v momentě kdy přestanete plnit dohody a děláte mrtvýho brouka jste pro nás zcela bez ceny. Možná jsem udělal jednu zásadní chybu, a to tu, že jsem Vás najal. Dvořák
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace