Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zednické práce v RD, rekonstrukce pokojů

Popis zadání

Rekonstrukce velkého pokoje (cca 60m2) - jeho přeměna na kuchyň. Dále s možností rekonstruovat další pokoje v domě (v případě spokojenosti). Škrabání omítek, nové omítky, úprava okolí oken (po instalaci nových oken), položení dlažby.

Dodavatel (řemeslník)
Rudolf Vana zednictvi (Česká Lípa)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

ZCELA NESPOKOJENI. DÁVEJTE SI NA TOHOTO "ŘEMESLNÍKA" POZOR. Pan Váňa se ozval na naši poptávku. Chtěl začít ihned, očividně nutně potřeboval nějakou zakázku, neměl do čeho píchnout. Dohodli jsme se, že se přijede podívat. Přijeli dva pánové, jeden z nich romské národnosti. Dodnes vlastně nevíme, který z nich byl Váňa. Komunikace byla velmi zmatená. Vše pro ně bylo o.k., takže prý začnou v pondělí. V pondělí samozřejmě nikdo nenastoupil. Váňa nezvedal telefon, nereagoval na sms. Po asi třech dnech se ozvala nějaká slečna, že je prý pan Váňa v nemocnici, že ho napadli nějací útočníci (dnes nás napadá, že asi jeho předchozí klienti...). Omlouvala ho, že se nemohl dostavit a informovat nás. Byli jsme již velmi obezřetní, ale protože jsme mu nechtěli křivdit, dohodli jsme se, že až se uzdraví, že se ozve. Asi po týdnu se ozval, předložil nám zcela jinou historku toho, proč předtím nepřijel a chtěl zahájit práce. To jsme již věděli, že je to podvodník a odmítli jsme ho s tím, že na zakázce již pracuje jiná parta (to byla pravda). Poté jsme se dočkali ještě dalších telefonátů od jeho přítelkyně, zcela zmatených. Ukončil to celé až manžel, který panu Váňovi velmi důrazně po telefonu vysvětlil, že pokud nás bude ještě někdy on nebo někdo z jeho známých obtěžovat, že to budeme řešit jinak. Poté naštěstí celá anabáze ustala. My se však ještě drahnou dobu poté báli, aby nás pan Váňa nebo jeho "kamarádi" nevykladli nebo něco podobného. DOPORUČUJI SE TOMUTO PÁNOVI OBLOUKEM VYHNOUT.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.02.2012 uživatelem chsdiplomate

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace