Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Pokládka marmolea

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Sháním řemeslníka na pokládku malé plochy (180 x 150 cm) marmolea (2,5mm). Podkladový materiál je OSB deska.
Marmoleum si mohu buď sehnat, nebo to nechám na Vás.
Předpokládaná realizace - počátek ledna 2011.

=== Nabídka
Dobrý den, mám firmu na prodej podlahových krytin a právě Marmoleum od firmy Marmoleum clik je v mé základní nabídce, všechny podlahy co prodávám i pokládáme, V případě že by jste se rozhodl koupit Marmoleum u mě v krámě, do konce roku máme slevy, podlahu můžete odebrat až v termínu kdy se vám to bude hodit, akce do konce roku:

Baleni :1,89 m2, a 7 lamel
Tloušťka (mm):9,8
Zatěž. třida:23/32
Rozměry (cm):90x30
Našlap (mm):2


Název Artikl (verze obdelník) Kročejová neprůzvučnost(dB) Odolnost vbodovém zatížení(mm)

Caribbean 753038 -- 6 -- 0,12
Barbados 753858 -- 6 -- 0,12
KampaňovéMOC vč.20% DPH 20% DPH / m2 --- 1 134,00

cena za pokládku je 300,- za m2 doprava po Praze zdarma
dále máme mnoho dalších dekorů kde je možná sleva při objednání do konce roku.
pokud budete chtít mohu vám zaslat aktuální ceník mailem, Děkuji a přeji hezký den Vácha

Dodavatel (řemeslník)
Ivan Vácha (Roztoky)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Byť nerada, musím konstatovat, že vybraný dodavatel - pan Ivan Vácha (IČ 64932265) se projevil jako krajně nezodpovědný a pouze o krůček unikl tomu, abych celou zakázku předala Policii ČR, jakožto zpronevěru.

Z počátku ovšem bylo pravdou, že komunikoval velmi kvalitně, na prostor se přijel podívat a společně jsme těsně před Vánoci našli vyhovující řešení.

Po setkání jsem okamžitě na základě faktury odeslala zálohu na materiál. Bohužel se materiál vozí z Německa a kolidovalo nám to s vánočními svátky, takže jsme realizaci odložili na počátek ledna.

V dohodnutém termínu (4.1.) se pan Vácha nedostavil a až na můj telefonát reagoval tím, že je nemocný (se střevní virózou), ale dorazí do konce týdne.

Do konce týdne ještě 2x potvrdil, že je stále nemocný a nechce mě ohrožovat (jsem v 9. měsíci těhotenství), nicméně že dorazí v pondělí 10.1.

V pondělí jsem mu tedy psala (telefon nezvedal) a po sms zprávách jsme se dohodli, že přijede mezi 14 a 15h a pokud by se mělo cokoli dít, tak mi dá včas vědět.

V 16h jsem mu volala, zda je vše v pořádku. Telefon mi nezvedl a od té doby nereagoval na žádné mé telefonáty ani zprávy.

Abych tedy situaci shrnula, pan Vácha byl zcela nekontaktní a zadržoval u sebe zálohu na materiál.

Rozhodla jsem se tedy navštívit ho osobně a ve středu večer jsme s partnerem zajeli do Roztok..

Pan Vácha působil vcelku zdravě a kupodivu ani ne příliš překvapeně, když jsme se mu objevili ve dveřích.

Po několika úvodních výmluvách "Jsem nemocný", "Mám rozbitý telefon, který je v servisu" (mimochodem, měla jsem na něj 3 telefonní čísla a dvě z toho bez problémů po celou dobu vyzváněla a mimo to jsme velkou část komunikace vedli po mailu, takže jistě měl prostor, jak dát vědět, že něco v pořádku není) jsme se rozloučili s tím, že dnes (v pátek) v 15h přijede a podlahu položí.

Před chvílí mi přišel email, že mi poslal zálohu zpět a od zakázky ze zdravotních důvodů ustupuje.

Díky němu mám už téměř dva týdny rozstěhovaný nábytek po bytě, strávila jsem mnoho času snahou ho sehnat + cestou do Roztok a co mě mrzí nejvíc, tak podlahu jsme potřebovali udělat, než se nám narodí syn a v tuto chvíli je již jasné, že to nestihneme.

Celkově tedy musím říct, že ho jako řemeslníka důrazně nedoporučuji, neboť ho hodnotím jako vysoce rizikového partnera.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+10
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.01.2011 uživatelem Uživatel_3409

prostor_pod_patrem
detail_prechodove_listy
Diskuze
Absolutně souhlasím s vaším názorem na "firmu" pana Ivana Váchy,ale ve finále vám můžu jen závidět,že vám nakonec podlahu nepokládal. Věřím,že každá ženská která má dvě zdravé ruce by tuto práci zvládla rychleji a o 99% kvalitněji. Pokládka v mém bytě 28 m² mu trvala dva dny a výsledek katastrofální. Na moje konstatování,že podlaha"vrže"mi bylo odpovězeno,že stačí jakousi pákou "vrzací prkno" vyměnit za jiné,dvoje dveře na chodbě jsem mohla zavírat,až když jsem si je sama na svoje další náklady nechala seříznout. Lišty nalepil jen na místa mezi již rozestavěný nábytek a na některá místa je jen opřel o zeď. Chybějící "spáry" mezi podlahou a zdí elegantně zapatlal jakýmsi tmelem. Nezbývá mi,že závidět,že jste tohoto pohledu byla ušetřena. Brouk Pytlík- "práce" všeho druhu. Radka Sailerová
Vážená paní si asi neuvědomuje že do dnešního dne mi dluží 25.000,- i s úroky, a díky tomu je na seznamu dlužníků, viz přiložené odkazy: http://www.registr-dluzniku.cz/1108216868
http://www.moje-exekuce.cz/1108216868
http://www.moje-exekuce.info/1108216868
http://www.mojeexekuce.info/1108216868
http://www.mapadluzniku.cz
do dnešního dne zaplatila pouze 3000,- z dlužné částky a to jen proto aby před soudem vypadala jako že má snahu platit, Co se týká podlahy . práce byla odvedena v naprostém pořádku, a každému mohu toto doložit fotografiemi, a asi není náhodou že paní Sailerová sem dala příspěvek po té co jsem začal po ní vymáhat své peníze. A i uživatelce 3409 byli peníze navráceny což mohu doložit dokladem. bylo by fajn paní Sailerová si nejdříve zamést před vlastním prahem, a hlavně vrátit dlužnou částku, úroky stále stoupají .
Pane Vácho, peníze jste mi sice vrátil, nicméně jsem si pro ně musela osobně 3x jet k Vám domů, než jste byl schopen přestat se vymlouvat a pod vidinou toho, že případ převezme policie (která již byla kontaktována) jste si na dluh vůči mě půjčil od rodičů.
Při předávání částky jste přislíbil, že mi na účet zašlete ještě kompenzaci za všechny problémy, které jste svým jednáním způsobil. Asi nikoho nepřekvapí, že mi nic nepřišlo.
Holt seriózní podnikatel, jehož slovo má svou váhu.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace