Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Truhlářské práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

výroba a montáž regálů se zábradlím

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Hlůže na mně zapůsobil jako člověk, který se neumí ovládat.
Po jeho odchodu a domluvě, že mu platbu za provedenou práci pošleme na účet, jsme přišli na několik nedostatků, které jsme se rozhodli reklamovat. Než jsme stačili celou věc s panem Hlůžem vykomunikovat (cca 5 dní), napsal nám, velmi arogantní až sprostou sms – asi proto, že mu na účet nedorazila očekávaná částka.
Nakonec jsme zakázku dotáhli a samozřejmně vše uhradili. Chování pana Hlůžeho je však něco, co bych si nerada zopakovala. Nepochopila jsem ho, především v kontextu toho, že úplně na začátku zakázky dostal od nás několik tisíc zálohu na materiál, aniž bychom vyžadovali jakýkoliv doklad, pouze na základě vzájemné důvěry – a to jsme s ním spolupracovali poprvé.
Jeho chování bylo neprofesionální a proto tohoto řemeslníka nemohu doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 30.09.2016 uživatelem Uživatel_146403

Komentář dodavatele
Paní Brečanová je velice mladá a arogantní žena s nosánkem dost nahoru.Neslyšel jsem jedinou námitku na mou odvedenou práci jak z její strany ani pána.To je solidní muž,jen paní Brečanová je trapná (jak jsem ji už jednou označil) při předání díla mi sdělila ža na doplacení ceny není připravena,že s tím nepočítala.Neměla žádných výhrad ke zpracování a kvalitě odvedeného dílaMěl bych pro ní výstižnější označení,ale nedá se tu prezentovat ani po 22 hodině.Dopředu věděla že a bylo s pánem domluveno že bude vše doplaceno.Jenže paní Brečanová nebyla natolik slušná aby šla dolů otevřít dům a hodila po chvilce klíče z okna dolů.Závěrem upozorňuji jakékoliv řemeslníky-vyhnout se paní Zuzaně Brečanové z Karlína.S ohledem na jejího partnera nebudu již více popisovat,on sám nejlépe ví co má doma.Takže kvůli naivitě a uraženosti paní Brečanové vznikla tato situace a napsala to co napsala.Hlůže
Diskuze
No nevím Vám, jsem taky řemeslník a at už je zákazník jakýkoliv ( i já už se setkal s blbcem ), takto bych se o něm veřejně (a už vůbec ne tady) nevyjadřoval - jen takový postřeh "kolegy".
Já se panu Hlůžemu nedivím.. občas je to extreme downhill.. A lidi jsou někdy těžce narušení.. vždy dobré se snažit odhadnout již na první schůzce..ale kolikrát to nestačí a pak se člověk nestačí divit ;)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace