Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednické práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

poptáváme odsekání starých obkladů z kuchyňské linky, jsou cca 4 cm do prostoru oproti stěně, a kompletní zednické zadělání včetně zaštukování (plocha přibližně 50 x 300 cm). Plus menší úprava ve vedlejším špajzu - zahození otvorů po trubkách a odsekání a zadělání cca 80 x 20 cm.

Děkuji za konkrétní cenovou nabídku včetně odvozu odpadu.

Ing. Ivana Kafková

=== Nabídka
Dobrý den, mám zájem o Vaší zakázku, pokud máte i Vy, tak se ozvěte. Orientační cena je asi 3 000 Kč za práci, plus materiál. K dispozici jsem na telefonu. Děkuji za odpověď. Roman Hron

Dodavatel (řemeslník)
HRON Roman (Praha - Hlubočepy) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Popis poptávaných prací byl jasný, chtěli jsme upravit bývalou kuchyň tak, aby bylo možné ji po dokončení prací vymalovat a používat. Pan Hron byl sice ochotný, domluvili jsme se, že materiál zajistíme (řekl mi jasně, že chce lepidlo) a že si zajistíme odvoz odpadu, takže předpokládal cenu 1000 Kč, ve výsledku si naúčtoval 1500 Kč, ale čert to vem.
Co se realizace týká, vkládám ji sem až nyní, přestože hotovo je již pár týdnů, ale čekala jsem, že vychladnu, což se nestalo. Pan Hron mě ujišťoval, že pokoj bude v bezvadném stavu, maximálně s malými nedostatky. Chtěl práci udělat lepidlem, že prý je to lepší a lépe se mu s ním pracuje. Když pominu ten hnus, co je výsledek, tak jsme s manželem zjistili, že pan Hron dokonce ani nevyboural všchny cementové ,,bakule" na kterých byly dlaždice přilepené, ale drze některé zadělal lepidlem, a co že to centimetrově hapruje.
Už nikdy víc, aneb věřila jsem, že pan Hron je zedník, který své práci rozumí a ví, co dělá. Opak je pravdou a já už s tímto pánem nechci mít nic společného. Přikládám fotografie výsledné práce.

Dohodnutá cena
3 000 Kč
Skutečná cena

1 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.04.2016 uživatelem jiroudkova.ivana.ml

DSC_0982
DSC_0985
DSC_0981
DSC_0984
DSC_0979
DSC_0986
DSC_0989
Komentář dodavatele
Dobrý den, jsem šokován referencí, ing. Kafkové. Práce odpovídá kvalitě a ceně . Za 1000 Kč , by jiný řemeslník akorát přijel a účtován si cestu . Na zakázce jsem strávil 16 hodin , cesta stála MHD 192 Kč , plus jedna jízda autem 100 Kč . Zákaznice na hotovou zakázku neměla připomínky , alespoň nic neříkala . S jejím manželem jsem se dohodl , že pokud by nezvládli vymalovat ať se ozvou . Ještě jsem ho upozornil , že před malováním se musí namíchat ze sádry pač ok a nerovnosti zamazat a rozetřít šťetkou . S čim souhlasil . Moje práce byla příprava na další práce , které si chtěli udělat sami , aby to měli levnější . Tudíž považuji vyfotit rozdělenou zakázku a po špinit řemeslníka za ne kvalitní práci za nehoráznost . Žádam omluvu .
Diskuze
Dobrý večer,
dovolte mi, abych Vaše tvrzení uvedla na pravou míru. Práce neodpovídá kvalitě a ceně - pokud jsme si něco sjednali - tj. má poptávka, počítám s tím, že to platí - zeď měla být připravena na finální malování. Zde by nepomohlo ani 5 kg sádry, Vaše výsledná práce rozhodně neodpovídá ceně, jelikož v této kvalitě bych si ji zvládla udělat sama.
Co se týká jiných řemeslníků, tak bych si troufla říci, že práce by sice vyšly dráž, ale když si vezmu, kolik nás stál materiál a kolik času a prostředků budeme momentálně vynakládat na opravu (což bohužel znamená znovu vybourat a zadělat, jelikož jak jsem sdělila v hodnocení, Vy jste totiž ani nevyboural ,,bakule", na kterých byly dlaždice přidělané), lituji toho, že jsme chtěli něco málo ušetřit.
Odhledně tvrzení s 16 hodinami práce musím opět oponovat - čisté práce jste zde trávil zhruba 10,5 hodiny, zbylých 5,5 hodin jste zřejmě měl na mysli dopravu.
Takže pokud bych to měla znovu shrnout - toto rozhodně nebyla práce, kterou bych očekávala jako výslednou. Mrzí mě, že jsem práci neprohlédla, jen zběžně od dveří, jelikož jsme spěchali a potřebovali rychle odjet. Večer jsme se doma zhrozili, manžel se Vám další dny pokoušel volat, ale nikdo mu nezvedl telefon.
V žádném případě ode mě omluvu nečekejte, na Vámi realizovanou práci mělo navazovat již jen dodělání v podobě malování, což je naprosto nereálné, jelikož zdi nejsou rovné a ani Vámi doporučovaná sádra smíchaná s barvou by to nespravila.

S pozdravem

Ing. Ivana Kafková
Šílenej humus. Správný postup by byl: osekat buchty na kterých byl původní obklad, vše zaházet do roviny maltou, přetáhnout lepidlem s perlinkou a natáhnout štuk. Za takovejhle kekel by se měly ruce sekat a ne se ještě dožadovat omluvy.
Toto by neuděl ani sfetovanej číňan a ještě to obhajuje!!
Zakázat činnost, to přece není možné aby tohle někdo myslel vážně..
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace