Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce kuchyně a koupelny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Kompletni rekonstrukce kuchyně a koupelny. Kuchyně - bourací práce stávajícího,rozvedení elektro,voda,odpad a plyn,srovnání a položení podlahy a montáž kuchyňské linky. Koupelna - bourací práce stávajícího,obkladačské práce,rozvedení voda,elektřina,odpady,instalace nového topeni a sanity
Realizace jaro,příp.časné léto 2016

=== Nabídka
Dobrý večer,
v případě vašeho zájmu bychom si s vámi sjednali schůzku v místě realizace k zaměření poptávky a následnému vytvoření cenové nabídky.
s pozdravem Šejna

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S realizací jsme celkově spokojeni nebyli a to z důvodů dost velikých nedostatků jak v průběhu, tak po dokončení. Pan Šejna téměř nekomunikuje v rámci výběru dezénu a vzoru čehokoliv. Jediné na co měl katalog, byla kuchyně a obklad s dlažbou. To jsem si samozřejmě vybrala. Ostatní vybíral sám a vždy namontoval. Tudíž došlo k tomu, že podlahu máme o zhruba dva odstíny světlejší, než jsem vlastně požadovala (byl zaslán vzor do emailu). Dále jsem nebyla spokojena se zabezpečením vývodu elektřiny do ostatních místností, zvláště do obývacího pokoje, kde se zatím nové rozvody nedělaly. Vzhledem k tomu, že máme malé dítě, i přesto pan Šejna nechal dráty téměř nekryté (nechal tam odchlipující se plastovou krytku, která nebyla standardně zabezpečena šroubky, jak se běžně dělá), krytky si musel manžel koupit a nainstalovat sám.
Dále nejsem vůbec spokojena s montáží kuchyně, kterou též dělal p.Šejna sám. Vůbec nesedí šuplíky, panty našroubované každý jinak, panel utíká k jedné straně, takže i vestavná trouba přesně nesedí. Pod digestoří nechaná zeď bez desky, i přesto že desky zbylo dost a nebyl by problém kousek tam dát a v neposlední řadě, ošklivý výřez rohu jedné skříňky.
Dohodnutý termín nebyl dodržen z důvodu, že dodavatel včas nedodal kuchyni, to samozřejmě chápu, stane se, ale ještě více se protáhl z důvodu, že nebyly k dispozici spotřebiče, které pan Šejna pozdě objednal. Sjednaná cena též dodržena nebyla a museli jsme ještě poměrně velkou část doplácet.
Dále, co mě zklamalo, tak že jsme skoro 14 dní čekali na revizní zprávu k elektřině. Sice to není životně důležitý papír, ale když už je tedy vše hotovo, chcete to mít kompletní i papírově.
Závěrem chci tedy napsat, pokud by se rekonstrukce prováděla znovu nebo rekonstrukce jiné části bytu, tak pana Šejnu a jeho RDB stavitelství už nikdy více. Spoustu věcí si manžel musel dodělávat sám a po rekonstrukci budou muset být provedeny další investice, např. nám po zásahu a zřejmě bouracích pracích nejdou zavřít dveře do koupelny, tudíž budeme muset investovat do upravení stávajících dveří nebo koupě dveří nových a to na míru.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.08.2016 uživatelem reznickova.zuzana

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace