Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce statku dle projektu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, chceme letos začít s rekonstrukcí rodinného statku.
Částečně se musí předělat krov. Celé přízemí bude přestavěno.
Jelikož se jedná o celkovou přestavbu, nejlépe by byla osobní prohlídka. Dům je situován asi 8 km od Písku v jihočeském kraji.

=== Nabídka
Dobrý den,
Jsme menší společnost z Českých Budějovic, která se zabývá komplexním servisem staveb. Tj. od návrhu, až po realizaci. Realizaci zajišťujeme pomocí vlastních zkušených řemeslníků, za velice zajímavých podmínek pro klienty. Naše oblast působnosti je v rámci celých jižních čech. Z našich podmínek pro klienty bychom si dovolili zmínit asi ty nejzajímavější. Jako jediní nabízíme smluvní garanci nepřípustnosti víceprací. Jelikož disponujeme mnohaletými zkušenostmi s přípravou a realizací staveb, za svou nabídkou si stojíme, a zaručujeme, že je skutečně kompletní a stavba se dá v rámci této provést tak, jak je navržena, aniž by docházelo z naší strany k dodatečnému navyšování ceny, z důvodu, že jsme do nabídky něco ať již záměrně (jako je tomu u některých firem, které se za každou cenu snaží o nejnižší nabídku), nebo omylem nezapočetli. Pokud by k takovémuto omylu i přes největší péči došlo, jdou vícenáklady na náš vrub. Dále - pokud zpracováváme projektovou dokumentaci a stavbu následně realizujeme, je od ceny realizace odečtena cena projekčních prací v plné výši. Tudíž projekt je pak pro klienta zdarma. V neposlední řadě nabízíme jako standard záruku v délce 60 měsíců.
Vzhledem k tomu, že údaje z Vaší poptávky neobsahují dostatek podkladů pro vytvoření objektivní cenové nabídky, dovolili bychom si Vás požádat o zaslání zejména projektové dokumentace (pokud je k dispozici - pokud ne, můžeme zpracovat), nebo v případě, že Vás naše odpověď oslovila, o osobní schůzku, která je pro Vás zdarma a nezávazná.

Budeme se těšit na případnou spolupráci

Ing.arch. Stanislav Šrot
A-plus atelier
A-plus STAVBY

Dodavatel (řemeslník)
Ing.arch.Stanislav Šrot (České Budějovice)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Dobrý den, s firmou jsem byla velmi spokojená. Šimonová

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.09.2016 uživatelem Uživatel_87313

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace