Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rekonstrukce koupelny v Olomouci

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Celková renovace koupelny 3 m2 v Olomouci

umístění:
historický dům v centru Olomouce, 2. NP bez výtahu, nutný odvoz suti

termín realizace:
březen/duben 2016 – odhadněte potřebnou délku realizace

zařizovací předměty:
umyvadlo Sapho Dynasty Ronda, baterie ze zdi Kludi Neo Logo
WC Sapho Dynasty, sedátko s pomalým zavíráním, podomítkový TECEbox, tlačítko TECEplanus nerez
sprchový kout: skla budou dodána zvlášť, vanová baterie Kludi Neo Logo se sprchovou tyčí

podlaha a stěny:
cementová stěrka do výšky 2000 (barva bude upřesněna), výše pak bílá omítka
zárubně a dveře budou dodány zvlášť, stejně tak dřevěná skříňka pod umyvadlo

rozvody:
odpad a voda: sprchový kout, umyvadlo, pračka, WC (přívod vody je na straně umyvadla, odpad je na straně WC)
elektřina: světlo na stropě (použije se stávající), světlo nad umyvadlem (bude dodáno zvlášť), odsávání a žebřík (viz popis a nákres)

popis:
Sprchový kout bude tvořen “vaničkou” ze stěrky v podlaze, při vstupu schod cca 2 cm, poté mírně vyspádován k odtoku v rohu, případně po délce u kratší stěny. Velikost sprchového koutu cca 700x1200, přičemž delší rozměr bude záviset na skutečných rozměrech místnosti po odstranění stávající omítky. Kout bude ohraničen dvěma skly šířky 700, výšky 2000. Do stejné výšky bude dotažena cementová stěrka. Nad ní bude bílá vápenná omítka.

Vedle sprchového koutku bude prostor pro pračku s vrchním plněním. Přívod vody, elektřiny a odpad bude za ní, je možné realizovat přizdívku šířky 50, výšky 900, ve které budou rozvody. Nad touto přizdívkou bude topný žebřík (šířky 400 nebo 450, výšky do 800, s elektrickou patronou), ke kterému je třeba přivést elektřinu (např. dvojzásuvkou společně pro pračku). Na stěně z boku pračky bude odtahový ventilátor do nepoužívaného komína (ve výšce cca 2200).

WC bude s nádržkou ve stěně, na místě stávajícího WC (viz obrázek).

Umyvadlo bude položené na dřevěné skříňce, která bude dodána zvlášť. Baterie bude ze stěny za umyvadlem. Umyvadlo bude bez možnosti uzavření.

Stěny budou provedeny v cementové stěrce (např. Pandomo), barva bude upřesněna. Stěrka bude po celém obvodu do stejné výšky jako skla sprchového koutu, tedy 2000. Strop je valená klenba. Na stěně za sprchovým koutem a pračkou bude izolace z minerální izolace (tloušťky 30-50). Podlaha bude mít stejnou povrchovou úpravu jako stěny, možná jinou barvu (alternativně bude mít jinou barvu jen prostor sprchového koutu).


=== Nabídka
Hezký den přeji,

Velice rád bych vám nabídl realizaci stěrek do vašeho projektu. Bohužel neposkytuju v současnosti ostatní služby. Nevím, zda hledáte výhradně jednu firmu na celý projekt. Jsem specialista na dekorativní stěrky se 4letou praxí z Velké Británie, kde jsem pracoval coby aplikátor č.1 pro špičkovou firmu Senso/ www.senso.com, absolvoval jsem řadu kurzů v Holandsku, UK a Belgii.
Dodávám vlastní vysoce kvalitní stěrku Mortex belgického výrobce Beal/ http://www.beal.be/en/marques/mortex/
Osobně bych po referencích jiných aplikátorů nedoporučoval stěrku Pandomo, ne proto, že bych chtěl vyzvednout své produkty, ale nejsou s ní dobré zkušenosti. Pokud vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Z cenového hlediska dokáži nabídnout jedny z nejlepších cen na českém trhu s ohledem na kvalitu produktů a služeb.

Dodavatel (řemeslník)
Lubeton ltd. (Řícmanice) Active
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Přes tuto zakázku nebyla realizována celková rekonstrukce koupelny (takového dodavatele se mi nepodařilo najít), ale pouze cementová stěrka na podlahu a stěny, včetně přípravy podkladových vrstev.

Pan Sléha byl spolehlivý a domluva vždy platila. V případě řešení technických detailů se neváhal ozvat, aby byly vyřešeny k mé spokojenosti. Při práci byl pečlivý. Celkový výsledek je krásný.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 24.08.2016 uživatelem Uživatel_140869

IMG_1385
IMG_1386
IMG_1384
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace