Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Návrh moderního interiéru v neutrálních barvách

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Předmětem zakázky byl návrh dvou místností v novostavbě rodinného domu - konkrétně hlavního obytného prostoru a prostorné ložnice s šatnou.

Obývací pokoj + jídelní kout

Hlavní obytný prostor s jídelním koutem o ploše přibližně 36 m2 je přímo propojený s prostornou kuchyní o ploše přibližně 19 m2.

Celý prostor má půdorys tvaru „L“. Na kuchyňskou linku navazuje jídelní část s prostorným stolem pro osm osob. Za stolem vedle okna je navržena nízká komoda a nástěnná úložná sestava nad ní. Ve druhé části prostoru je obývací pokoj s menší sedačkou, konferenčním stolkem a taburetkou. Naproti sedačce je umístěna na míru navržená televizní sestava. Součástí obývacího pokoje je také zděný krb. Tato část prostoru se prostřednictvím vysokých francouzských oken otevírá do zahrady.

Celý prostor je navržen v přírodních odstínech hnědé, béžové a šedé. Televizní sestava je kombinací horizontálních a vertikálních skříněk s otevřenou policí pro uložení přehrávačů. Součástí obývacího pokoje je také zděný krb se dvěma výklenky pro uložení dřeva ve spodní části a prostorem pro odložení stojanu s nářadím ke krbu. Výrazným prvkem této části prostoru je pás kamenného obkladu za televizní sestavou a částečné obložení obezdívky krbu. Většina nábytku je navržena na míru a je kombinací nadčasového bílého lesku a světlého dřevodekoru. Konferenční stolek s vnitřním úložným prostorem je doplněn menší sedačkou a taburetkou, jídelní stůl s atypickými nohami potom designovými židlemi značky TON ve tmavě hnědém dřevodekoru. Za jídelním stolem je umístěna jednoduchá komoda se čtyřmi výsuvy, nad kterou je navržena zajímavě členěná nástěnná sestava.
Stínění vysokých francouzských oken je řešeno japonskou stěnou, která je kombinací panelů z béžové a hnědé látky s jemným vzorem. Hnědá látka se potom opakuje i ve formě rolet u zbývajících oken. Stěna za televizní sestavou je zvýrazněna tmavě hnědou výmalbou, stěna za jídelním stolem decentní světle šedou výmalbou se třemi černobílými obrázky. Výraznými designovými doplňky interiéru jsou vybraná svítidla od značek Artemide a Wever&Ducré.

Ložnice

Prostorná ložnice ve druhém patře rodinného domu má plochu cca 20 m2. Díky dvou oknům je místnost dostatečně prosvětlená, přesto si klienti přáli pracovat převážně se světlými barvami a vytvořit tak moderní příjemný interiér.

Celý prostor je rozdělen pomocí tenké laminátové příčky s navazující japonskou stěnou na dvě části – ložnici u vstupu a šatny v zadní části prostoru. Za dveřmi je navržena atypická šatní skříň navazující na zděný komín. Naproti posteli pod šikminou je umístěna řada nízkých úložných prostor, nad kterými je nástěnná televize. Další úložné prostory tvoří nízká komoda pod šikminou v šatně a pojízdný šatní stojan. Součástí prostoru šatny je také vysoké nástěnné zrcadlo.

Všechen nábytek na míru je navržen v bílém lesku, pouze noční stolky vedle postele a středový pás se zadní stěnou výklenku u vestavné skříně jsou z dřevodekoru. Postel s deskou u stěny a dvěma zavěšenými nočními stolky po stranách je navržena v minimalistickém duchu stejně jako protější dlouhá komoda členěná na pět stejných částí. Stěna za komodou je zvýrazněna pásem světlé dekorační stěrky, na kterou navazuje barevná výmalba v podobném odstínu. Tato výmalba potom přechází i na stěnu vedle vestavné skříně a zároveň do oddělené části šatny, takže celý prostor sjednocuje. Pravá část vestavné skříně navazující na komín má kvůli otevíravému křídlu vstupních dveří menší hloubku. V této části je navržen osvětlený výklenek, který je zajímavým prvkem celé skříně.

Jedno z oken v ložnici má atypický trojúhelníkový tvar. Jeho stínění je proto řešeno plisé žaluziemi stejně jako stínění druhého okna. Japonská stěna je navržena z bílé poloprůsvitné látky z výraznějším vzorem. Celý prostor je doplněn o designová svítidla – kulaté kovové stropní svítidlo, jednoduché lampičky na nočních stolcích a minimalistickou lampičku na komodě v šatně.

Dodavatel (řemeslník)
Ing. arch. Miroslava Karasová (Brno, Praha, Přerov)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S prací Ing.arch.Karasové jsme velice spokojeni.Je velmi milá,příjemná,vždy respektovala naše připomínky a pokaždé nás překvapila skvělými nápady.Návrhy interiérů se nám moc líbí,jsou podle našich představ.Věříme,až dokončíme realizaci,bude to naše vysněné bydlení.Děkujeme a Vaši skvělou a profesionální práci doporučujeme !

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.01.2016 uživatelem Uživatel_140705

01_KARASOVA_-_navrh_obyvaciho_pokoje
02_KARASOVA_-_navrh_jidelny
03_KARASOVA_-_navrh_kuchyne
04_KARASOVA_-_navrh_televizni_sestavy
05_KARASOVA_-_navrh_krbu
06_KARASOVA_-_navrh_skrinky
07_KARASOVA_-_navrh_loznice
08_KARASOVA_-_navrh_satni_skrine
09_KARASOVA_-_navrh_TV_steny
10_KARASOVA_-_navrh_satny
11_KARASOVA_-_navrh_satny
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace