Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rekonstrukce panelového bytu, včetně jádra (bez elektřiny)

Popis zadání

Kompletní rekonstrukce bytu, stržení některých příček, vystavění nových, vysekání drážek pro kabely elektrického vedení a jejich zadělání, obezdění stoupaček, kompletní rekonstrukce bytového jádra (nové vystavení koupelny + WC). Důraz byl kladen především na termín splnění, kvalitu a cenu.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

S průběhem realizace jsem moc spokojen nebyl, především z důvodu časového skluzu, který i přes důraznou urgenci (návaznost na další události) nabral nepříjemné velikosti (více než dvojnásobek dohodnutého času). Komunikace byla občas složitá - často byl dohodnutý termín odložen "z důvodu nedodání materiálu", "akutní práce na jiné stavbě" apod. Detaily této firmě moc nešly (co nebylo vidět se nedotáhlo, nebo odůvodnilo s tím, že se to stejně zakryje nějakou lištou). Některé věci bylo vidět, že se na našem bytě asi učili (a nejspíše se i vypracují). S výsledkem jsme však nakonec docela spokojeni a podle toho, co jsem slyšel od známých o jiných stavebních firmách, tak jsme s touto firmou dopadli ještě relativně dobře.
To, co však je veliké plus této firmy je cena. Celá rekonstrukce našeho bytu mne vyšla na tolik, kolik si řekla jedna velká zavedená firma za rekonstrukci pouhého jádra. Také nebyl problém s domluvou, rozložením faktur na více menších apod. Toto jsem velice ocenil.
Odpady v koupelně podcenili, takže již po pár dnech obývání se v koupelně objevil velmi nepříjemný zápach a již pár týdnů se snažím je dostat zpátky, aby to opravili. Po několika týdnech se nám konečně podařilo sejít se (proběhlo pár ošklivých telefonátů z mé strany) a vše je opraveno a jsme spokojení.
Tuto firmu mohu doporučit tomu, kdo má čas a těmto pracím trochu rozumí, aby mohl nad nimi stát a hlídat je. Rozhodně doporučuji dát si do smlouvy veliké penále za den prodlení - to bych si dnes ošetřil mnohem lépe, než jsem měl.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.12.2011 uživatelem Uživatel_21421

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace